UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziecko i praca? To się opłaca!

 
Dziecko i praca? To się opłaca!

Jesteś rodzicem dziecka do lat 3 i chcesz wrócić do pracy? Nie masz pieniędzy na nianię lub żłobek? Zgłoś się do nas! Warmińsko –Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kosztów opieki nad Twoim dzieckiem w ramach projektu „Brzdąc i praca to się opłaca”. 

Do projektu zapraszamy rodzica (dziecka do 3. roku życia), który:
       - jest bezrobotny lub
       - przebywa na urlopie wychowawczym lub
       - przebywa na urlopie macierzyńskim
       i planuje powrócić na rynek pracy.
      
       Refundujemy koszt opieki na dzieckiem przez okres 12 miesięcy:
       - koszt opieki indywidulanej – refundujemy max. 1 484,00 zł / miesięcznie (do 94 proc. kosztów opieki)
       Warunek: niania musi być legalnie zatrudniona na tzw. umowę uaktywniającą, co m.in. oznacza brak możliwości zatrudnienia jako niani rodzica dziecka.
       lub
       - koszt opieki instytucjonalnej – refundujemy max. 1 154,00 zł / miesięcznie (do 96proc. kosztów opieki)
       Warunek: żłobek, klub dziecięcy lub dzienny opiekun musi znajdować się w rejestrze żłobków i klubów dziecięcych lub wykazie dziennych opiekunów, prowadzonym przez właściwego wójta, burmistrza lub prezydenta miasta
      
       Oferujemy również ścieżkę aktywizacyjną (bezpłatne szkolenia zawodowe, wsparcie doradcze i pośrednictwo pracy) dla osób, których sytuacja jest szczególnie ciężka a nabycie nowych kwalifikacji jest niezbędne do powrotu na rynek pracy.
       Nabór formularzy trwa do 25 października br. 
       Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do naszego punktu w Elblągu, przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie udzielamy szczegółowych informacji o projekcie, jak również pomagamy w wypełnieniu formularza rekrutacyjnego. 
       Informacje o projekcie Brzdąc i praca to się opłaca dostępne są również na stronie: www.wmzdz.dziecko.pl
      
       Warmińsko –Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie realizuje również projekty dla osób chcących podwyższyć bądź uzyskać nowe kwalifikacje:

       1) „Cel - Praca” – projekt przeznaczony jest dla osób zagrożonych utratą pracy bądź osób zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy – oferujemy bezpłatne szkolenia zawodowe lub dotacje na założenie własnej firmy. 
       2) „Młoda Siła” – projekt przeznaczony jest dla osób nieaktywnych zawodowo/bezrobotnych – oferujemy bezpłatne szkolenia i staże zawodowe
            
       Szkolenia w ramach powyższych projektów są całkowicie bezpłatne. Wachlarz szkoleń jest otwarty i zależy od potrzeb, predyspozycji oraz oczekiwań Uczestnika. Dla osób niezdecydowanych służy wsparciem doradca zawodowy, który pomoże wybrać stosowny kurs, zgodnie z potrzebami rynku pracy i zainteresowaniami zawodowymi Uczestnika. 
            
       Przykładowe kursy, które realizowane są w ramach ww. projektów, to np. uprawnienia na maszyny, prawo jazdy kat. B, C, D, kwalifikacja wstępna, spawacz, pracownik księgowości, pracownik kadr, nauka obsługi specjalistycznych programów komputerowych, florysta, opiekun osób starszych bądź dzieci, autoCad, decoupage, kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, profesjonalny barman/kelner, nowoczesna kosmetyka, szkolenia doskonalące i wiele innych szkoleń dostosowanych do predyspozycji Uczestnika.

       Punkt Doradztwa i Szkoleń ZDZ

       ul. Grunwaldzka 2
       bud. B-29, pokój nr 19
      
       tel. 55 230 43 57,
       kom. 609 050 566

        
----------Art. sponsorowany--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl