Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Linia numer 13 powróciła na pętlę Łódzka Linia numer 13 powróciła na pętlę Łódzka

Dzień Otwarty w SP 6

 
Elbląg, Dzień Otwarty w SP 6 fot. nadesłane
Rek

Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu mieszcząca się przy al. Piłsudskiego 4 zaprasza pięcio-, sześcio- i siedmiolatki wraz z rodzicami na „Drzwi otwarte”, które odbędą się w sobotę 18 lutego w godzinach 10 - 12.

W SP 6 funkcjonują jedyne w Elblągu usportowione klasy z piłką nożną w pierwszym etapie edukacyjnym (klasy I-III), które prowadzi trener II klasy piłki nożnej. Młodym piłkarzom zapewniamy bogate zaplecze sportowe (piłki, znaczniki, słupki, kompleks boisk Orlik 2012). Treningi dostosowane są do planu lekcji, a uczniowie mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności w klubie sportowym Olimpia Elbląg.
     Dodatkowo oferujemy jedyne w województwie warmińsko-mazurskim usportowione klasy z łyżwiarstwem figurowym (wykwalifikowana kadra: trener II klasy, instruktor łyżwiarstwa figurowego). Dzieci korzystają z bogatej bazy sprzętowej (taśmy gumowe, piłki fitness, drewniane piruetki, skakanki gimnastyczne, itp.), mają dostęp do lodowiska w zwiększonej liczbie godzin, zajęcia na sali baletowej, treningi dostosowane do planu lekcji oraz zorganizowany transport z lodowiska do szkoły.
     Zawodnikom wykazującym predyspozycje i talent łyżwiarski zapewniamy profesjonalne łyżwy, udział w zawodach i pokazach sportowych, a także szansę doskonalenia swoich umiejętności w Uczniowskim Klubie Sportowym „Szóstka”.
     Prowadzimy też oddziały integracyjne. Jedna z klas pierwszych pozna tajemnice nurkowania.
     Zapewniamy naszym podopiecznym: serdeczną, rodzinną i przyjazną atmosferę, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę pedagoga, psychologa i logopedy, opiekę w świetlicy szkolnej w godzinach 6:30 – 16, smaczne dwudaniowe obiady w stołówce szkolnej, bezpłatną rytmikę i język angielski, muzykoterapię, gimnastykę korekcyjną, naukę pływania. Od klasy I - zajęcia komputerowe w nowocześnie wyposażonej pracowni z dostępem do Internetu, dostęp do bogatego księgozbioru w bibliotece szkolnej, będącej jednocześnie Centrum Multimedialnym, rozwój zainteresowań i uzdolnień na zajęciach wielu kół oraz udział w licznych imprezach, akcjach, konkursach, projektach szkolnych i międzyszkolnych, współpracę ze szkołami europejskimi, możliwość korzystania z terapii uwagi słuchowej metodą Tomatisa, zajęcia terapeutyczne w sali polisensorycznej i rewalidacyjne.
     Dla milusińskich i ich rodziców przygotowaliśmy gry i zabawy integracyjne. Warto zabrać ze sobą wygodne obuwie zmienne. Zapraszamy także do zwiedzenia całej placówki.
     Zapisy do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych przyjmowane są w sekretariacie szkoły codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15. Będą także możliwe w czasie trwania „Drzwi otwartych”.

Iwona Ratajczyk-Zyśk,dyrektor SP 6
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Zanim zapiszecie tam dziecko, porozmawiajcie z innymi rodzicami, i to nie tylko z rodzicami prymusów. Mamy przykre wspomnienia związane z dyrekcją tej szkoły.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-02-15)
 • Miałam przyjemność pracowac w tej szkole krótko ale musze powiedzieć, że jestem bardzo miło zaskoczona zarówno pracownikami jak i atmosferą panującą w tej szkole. Porównując do innych szkół podstawowych tu nie odczułam nacisku na "wymuszone" zarówno przez rodziców jak i dyrekcje stawianie wyższych ocen, majacych na celu lepsze promowanie szoły, TYLKO sprawiedliwe ocenianie przygotowania dzieci, ich wiedzy jak i zaangażowania w naukę a chyba na tym, nam rodzicom powinno najbardziej zależeć. Czasami bywa tak, że inne organy musza być angażowane w sprawy rodzinne ale to nie dyrektor i nie grono nauczycieli winne jest temu, że dzieci sprawiaja problemy wychowawcze lub najzwyczajniej w świecie rodzice zapominają o obowiazku posyłania dzieci do szoły. Mała i przytulna szkła to chyba plus dla małch dzieci a nie jej wada.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  A.K(2012-02-15)
 • Szkoła kameralna, ale chyba za bardzo poszła w integrację zapominając o pracy z uczniami zdolnymi :-( Są tam zdolne dzieciaki, ale zawdzięczają to głównie pracy swojej i rodziców. .. Ogromne ukłony dla pracy pani Bożenki Dziudziel!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-02-15)
 • Dwa pierwsze komentarze pochodzą chyba od rodziców dzici z problemami wychowawczymi. A pani Maczuga? Robi z dziećmi cuda wianki, a pani Wiącek ? A plastyk ? To co nie rozwijają dzieci zdolnych? Pani
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-02-15)
 • szkoła ma naprawdę osiągnięcia. .. do niej także chodzili Tadeusz i Henryk Iwańcowie. Teraz jeden jest w Syrakis, a drugi w Rutgers. Jest jeden biskup, trzech generałów, trzech profesorów. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  klm(2012-02-16)
 • A gdzie są te dwa pierwsze komentarze? Usunięto, bo byly niewygodne dla Pani dyrektor.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-02-16)
 • A gdzie są te dwa pierwsze komentarze? Usunięto, bo byly niewygodne dla Pani dyrektor.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-02-16)
 • I spróbujcie polemizować z Panią Dyrektor Zyśk, od razu usłyszycie, że macie dziecko z problemami wychowawczymi, patologią społeczną czy Bóg wie czym. Nie warto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-02-16)
 • ul. Pawia nigdy nie była wybitnie zintelektualizowana. .. nawet jak pytałem wybitnego matematyka klasy światowej czy to prawda, że ojciec zmykał go w kurniku za każda dwóje - uśmiechnął się i powiedział iż kurnik jeszcze stoi. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  bez(2012-02-17)
 • SP 6 to najlepsza szkoła na świecie sam tam chodziłem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  (2014-05-08)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Promocja RATY 0%
DRZWI PORTA-PROMOCJA!
Szkło ozdobne 4
AMK Kuchnia 10