Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi w 2012 roku odbywać się będzie podczas obchodów Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi ogłoszonego przez ONZ. Choć święto Ziemi przypada 22 kwietnia, w elbląskim urzędzie uczczone zostanie już dwa dni wcześniej.

Światowy Dzień Ziemi '2012 w Polsce obchodzić będziemy pod hasłem "Dobra energia dla wszystkich". Dzień ten przypomina o problemach ochrony środowiska, a szczególnie podkreśla konieczność dbania o naszą planetę.
     Podejmowane przez młodych ludzi przedsięwzięcia, aktywny udział w akcjach ekologicznych świadczą o zaangażowaniu młodzieży w sprawy środowiska Naszego Miasta.
     W związku z tym 20 kwietnia o godz. 13 w Urzędzie Miejskim w Elblągu (sala nr 301) na uroczystym spotkaniu Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląg wyróżni za działalność na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej placówki oświatowe w Elblągu. Indywidualne wyróżnienia otrzymają również najbardziej aktywni uczniowie elbląskich szkół.
     Na tegoroczną uroczystość Gimnazjum Nr 4 w Elblągu przygotowało krótką prezentację i występ związany z obchodami Dnia Ziemi. Oprócz tego w Elblągu odbędą się w poszczególnych placówkach uroczystości związane z obchodami „Dnia Ziemi”
     Dzień Ziemi to okazja do zdobycia wiedzy na tematy ekologiczne oraz spotkań ludzi zainteresowanych sprawami ochrony środowiska.
     Pamiętajmy, że stan środowiska przyrodniczego na Ziemi, w Polsce, wokół miejsca naszego zamieszkania teraz i w przyszłości zależy od nas wszystkich.
     
     Program uroczystości „Dzień Ziemi” 20 kwietnia:
     godz. 13 - otwarcie uroczystości przez Prezydenta Miasta Elbląg
     godz. 13:15 - występ dzieci z Gimnazjum Nr 4 w Elblągu
     godz. 13:30 - wręczenie nagród ( zestawy książek) wyróżnionym szkołom,
     godz. 13:40 - wręczenie nagród książkowych wyróżnionym uczniom,
     godz. 14 - zakończenie uroczystości
Anna Kleina, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Hosting WWW BIZNES
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini