Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„e-Belfer Junior ICT" w Nowakowie

Gmina Elbląg i Zespół Szkół w Nowakowie będą realizować projekt pn. „e-Belfer Junior ICT w nauczaniu wczesnoszkolnym w gminie wiejskiej Elbląg”. Wniosek otrzymał dofinansowanie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

- Na konkurs w ramach działania - wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty wpłynęło 37 wniosków. W konkursie tym można się było ubiegać między innymi o dofinansowanie studiów podyplomowych, kursów kwalifikacyjnych i doskonalących, czy programów przekwalifikowania nauczycieli szkolnych w związku ze zmieniającą się sytuacją demograficzną. Zarząd Województwa dofinansowanie przyznał siedmiu projektom. Warto zaznaczyć, że wniosek Gminy Elbląg i Zespołu Szkół w Nowakowie otrzymał najwyższą ilość punktów” – podkreśla Witold Wróblewski, Członek Zarządu Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
     Celem projektu „e-Belfer Junior” jest przygotowanie 11 nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej ze szkół podstawowych w Gminie Elbląg do prowadzenia zajęć komputerowych z dziećmi kl. I-III szkoły podstawowej. Nauczyciele wezmą udział między innymi w szkoleniach i warsztatach stacjonarnych i e-learning z zakresu technologii informacyjnych, metodyki zajęć komputerowych, form komunikacji w sieci, czy bezpieczeństwa w Internecie. Projekt będzie realizowany od października do końca maja przyszłego roku. Jego koszt wynosi ponad 64 tys. złotych.
     Oprócz Gminy Elbląg i Zespołu Szkół w Nowakowie dofinansowanie w ramach działania wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty otrzymają również:
     Centrum Szkoleniowo – Doradcze TiM Tomasz Genatowski na realizację projektów: „Profesjonalna kadra nauczycielska ZS w Malinowie” i „N@uczyciel z wiedzą IT”, Gmina Srokowo na projekt pn. ”e-dukacj@ w Gimnazjum nr 1 w Srokowie – kompetencje nauczycieli do kształcenia multimedialnego”, Firma Rewizja.Net z Elbląga na projekt „Zawodowiec informatyczny fachowiec”, Powiat Ełcki na projekt „Rozwój nauczycieli w Powiecie Ełckim” oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie na projekt pn. „Nowe umiejętności nauczycieli szansą na nowe kompetencje uczniów”.
Joanna Urbaniak, asystent Witolda Wróblewskiego, członka Zarządu Województwa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok