Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Edukacja dzieci w Szkole Tańca Broadway

 
Elbląg, Edukacja dzieci w Szkole Tańca Broadway

Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko rozwijało umiejętności ruchowe pod okiem specjalistów to zapisz je na profesjonalne zajęcia baletu klasycznego i tańca modern.

Podstawą nauki baletu klasycznego oraz tańca modern jest rozwój psychiczno-fizyczny doskonalący ciało i umysł młodego człowieka. Jeśli chcesz skorzystać z tego typu zajęć, warto poszukać uważnie dobrej szkoły tańca, która nie pogłębi wad postawy, ale je metodycznie usunie.
     Pod okiem doświadczonego prof. baletu, uczącego w Szkole Tańca Broadway, uczniowie poznają techniki poprawiające kondycję i przygotowujące do tańca, a także poprawiające sprawność ciała i wewnętrzną energię.
     Taniec modern kształtuje indywidualizację osobowości oraz kreatywny stosunek do życia. Poprawia siłę, zwinność, zakresy ruchu, dynamikę i koordynację. Natomiast taniec klasyczny uczy harmonii ruchu, estetyki gestu, pięknej postawy. Wyrabia wyczucie rytmu, zamiłowanie do muzyki i kultury osobistej. Efektem nauki obydwu form tańca jest nie tylko poznawanie figur tanecznych i choreografii, lecz wyrabianie u dziecka samodyscypliny, szacunku do pracy. Ćwiczenia pod okiem pedagoga baletu klasycznego przyczyniają się przede wszystkim do poszerzenia wiedzy o sztuce, prawidłowego rozwoju psychofizycznego dzieci oraz likwidują wady postawy i problemy z koordynacją ruchową.
     Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko spędzało więcej czasu w ruchu niż przed komputerem zapisz je koniecznie na zajęcia. Efekty zauważalne są już po kilku miesiącach nauki.
     O wysokim poziomie edukacji dzieci i młodzieży w Szkole Tańca Broadway świadczy to, iż co roku kolejne uczennice przygotowywane przez pedagoga baletu klasycznego – Jacka Walasika, przechodząc trudne audycje, dostają się do Gdańskiej Szkoły Baletowej. Również w tym roku po raz pierwszy jedna z naszych dorosłych uczennic zdała egzamin eksternistyczny otrzymując dyplom tancerza zawodowego przyznawanego przez Związek Artystów Scen Polskich oraz Ministra Kultury w Warszawie.
     
     Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na www.taniec.elblag.pl lub pod numerem telefonu 55 236 92 82 lub 606 716 626.      

     -------------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl