Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Edun Korepetycje – spełniamy marzenia edukacyjne

Oddział Edun korepetycje w Elblągu to część ogólnopolskiej sieci profesjonalnych akademii korepetycyjnych. Specjalizujemy się w kompletnym i profesjonalnym podwyższaniu ocen i wyników szkolnych uczniów uczęszczających do polskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a także studentów.

Wraz z naszymi wyjątkowymi korepetytorami i sprawdzonymi metodami nauczania tworzymy jedyny w Polsce elitarny program regularnej pomocy pozalekcyjnej, gwarantujący naszym uczniom trwałe i długofalowe zmiany w ich postawach szkolnych oraz osiąganie ponadprzeciętnych ocen szkolnych już po krótkim okresie nauki.
     
     Naszą misją jest dzielenie pasji do nauki, tak aby nasi uczniowie byli motywowani wzorowymi ocenami, ale także głęboką i szczerą fascynacją. Sukces konsekwentnie osiągamy łamiąc stereotypy panujące w szkolnictwie i posługując się niekonwencjonalnymi sposobami nauczania, wierząc, że człowiek szybciej i łatwiej uczy się przez własne doświadczenia.
     
     Oddział Edun w Elblągu to centrum edukacyjne, które powstało z myślą o tym, aby codziennie pomagać i wspierać uczniów na różnym poziomie edukacji. W naszej ofercie znajdują się korepetycje ze wszystkich przedmiotów: matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, WOS-u, języka polskiego, a także z języków obcych.
     
     Wszystkie korepetycje w jednym miejscu!
     Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także poszerzy wiedzę i polubi przedmiot, którego się uczy.
     
     Nauka w Edun Korepetycje odbywa się:
     - w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby);
     - indywidualnie;
     - kursy maturalne w grupach (4-6 osób).
     
     Dlaczego Edun Korepetycje?
     Pewnie zastanawiasz się czemu masz skorzystać z naszej oferty? W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Stawiamy na skuteczne i innowacyjne techniki nauczania. Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów i korepetytorów, którzy zgodnie z nową podstawą programową dostosują nauczanie do stanu Twojej wiedzy!
     
     Kadra dydaktyczna Edun Korepetycje to przede wszystkim świetni specjaliści (odnoszący wiele sukcesów w dziedzinach, których uczą) w ramach swoich dziedzin nauczania, ale ponadto ogromni pasjonaci i pedagodzy, którzy łatwo nawiązują bezpośredni kontakt ze swoimi uczniami i zarażają ich swoją pasją do przedmiotu, którego uczą!
     
     Są osobami otwartymi i cierpliwymi, a swoją wiedzę potrafią wyłożyć w sposób zrozumiały i nieskomplikowany. Z nami masz pewność, że korepetytor poświęci Ci tyle uwagi, ile potrzebujesz. Dodatkowo każdy uczeń może uzyskać dodatkowe konsultacje indywidualne.

 


     Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność w przyjaznej i bezstresowej atmosferze!
     Korepetycje i kursy maturalne prowadzone są w dobrze wyposażonych salach. Zindywidualizowany tok nauczania, szeroki wachlarz korepetycji oraz kursów, doświadczona kadra, a przy tym atrakcyjne ceny już od 14 złotych/lekcja - to nasze atuty.
     
     Jeśli chcesz poprawić swoje oceny oraz stan swojej wiedzy - odwiedź nasz oddział Edun już dzisiaj!
     
     Oferujemy darmową lekcję próbną!
     Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 19 przy ul. Armii Krajowej 7-8, telefon 55 621 29 28, tel. kom. 796 212 922.
     Więcej informacji o naszych korepetycjach znajdziesz na tutaj
     

--- Reklama ---
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl