Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląska oświata przeciw uzależnieniom

 
Elbląg, Elbląska oświata przeciw uzależnieniom
Rek

W bieżącym roku szkolnym, uczniowie klas pierwszych Gimnazjum nr 7 uczestniczą w realizacji projektu „Elbląska oświata przeciw uzależnieniom,” w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. Dzięki zaangażowaniu uczniów i wsparciu pedagogów od listopada do grudnia 2014 roku zrealizowaliśmy wszystkie zaplanowane na ten okres zadania.

Na szczególną uwagę zasługują zajęcia sportowo-rekreacyjne koordynowane przez nauczycieli wychowania fizycznego:
· ćwiczenia na ściance wspinaczkowej, pod opieką Pani Lucyny Wołoch- Romańczyk i Pana Wojciecha Gradzińskiego. (wyjścia odbywają się co tydzień- chętnych zapraszamy!)
· treningi doskonalące grę w piłkę siatkową zorganizowane przez Panią Magdaleną Polkowską
· biegi na orientację w Parku Bażantarnia oraz udział w zawodach miejskich zainicjowane przez Panią Aleksandrę Różalską, Panią Magdalenę Polkowską i Pana Tomasza Mizerskiego
· rajd Pieszy po Parku Bażantarnia pod kierunkiem Pana Adama Albertowicza i Pana Tomasza Mizerskiego
· turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Panią Izabelę Chruszczyk i Pana Adama Albertowicza
     W najbliższą środę 17 grudnia odbędzie się Turniej Piłki Nożnej chłopców.
     Poza zajęciami sportowymi ,w ramach projektu uczniowie rozwijali swoje umiejętności humanistyczne i brali udział w imprezach kulturalnych. Trzeciego grudnia obejrzeli spektakl interaktywny w Teatrze Dramatycznym im . Sewruka w Elblągu „My dzieci z dworca zoo”, na podstawie prozy Christine F. Oprócz wrażeń związanych z wydarzeniem artystycznym, nasza młodzież miała okazję wysłuchać wykładu Pana Marka Cieślaka- nadkomisarza w Komendzie Policji w Elblągu i Pana Marka Jarosza- dyrektora elbląskiego oddziału sanepidu na temat konsekwencji zdrowotnych zażywania substancji psychoaktywnych.
     Na terenie naszego gimnazjum w ramach pedagogizacji uczniów, psycholog szkolny, Pani Lucyna Romańczyk – Wołoch wspólnie z wychowawcami i pedagogiem szkolnym przeprowadziła pogadanki dotyczące profilaktyki bezpieczeństwa i uzależnień dzieci i młodzieży.
     Na spotkaniach poruszono następujące tematy:
· Zapobieganie niepowodzeniom szkolnym
· Zapobieganie zachowaniom ryzykownym
· Rozwijanie umiejętności interpersonalnych ( współpraca i komunikacja w grupie )
     Wszystkim uczestnikom projektu – uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy.
     
Gimnazjum nr 7
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Płyn Hayne