Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie Integralia 2007

Elbląg, Elbląskie Integralia 2007

W sobotę 15 września w hali Centrum Sportu i Biznesu ul. Grunwaldzkiej odbędzie się II Turniej Mistrzostw Polski w Siatkówce Osób Niepełnosprawnych na stojąco. Integracyjny Klub Sportowy Atak oraz elbląska koalicja na rzecz rozwoju sportu osób niepełnosprawnych zapraszają elblążan do kibicowania i udziału w towarzyszących turniejowi imprezach integracyjnych.

IKS Atak zapewnia wysoki poziom rozgrywek, koalicja - imprezy towarzyszące: występy artystyczne, pokazy konne, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Mile widziani będą kibice aktywnie dopingujący sportowców - organizatorzy szczególnie liczą na młodzież szkolną.
     Kibice, widzowie i osoby towarzyszące będą też mogły zobaczyć wystawę prac artystycznych i zasięgnąć informacji o funkcjonujących w Elblągu organizacjach działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Dla mieszkańców Elbląga, którzy dotąd nie mieli takiej okazji, niewątpliwą atrakcją będzie też możliwość zwiedzenia niedawno otwartej, nowoczesnej hali. Dla organizacji i placówek osób niepełnosprawnych wystawiających stoiska to szansa na promocję swojej działalności.
     Członkowie koalicji chcą przy okazji Mistrzostw zaprezentować swoją ideę i zachęcić do współpracy w działaniach na rzecz rozwoju sportu osób niepełnosprawnych dalsze zainteresowane osoby, organizacje i instytucje.
     Impreza odbędzie pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląga.
     
     Elbląskie Integralia 2007
     sobota 15 września
     hala sportowa - boisko
     godz. 9-10.25 - pierwszy mecz siatkówki
     godz. 10.30-10.50 - oficjalne otwarcie Elbląskich Integraliów 2007 przez gości i organizatorów (uroczystego otwarcia imprezy dokona medalistka olimpijska Helena Pilejczyk).
     godz. 10.50-11.00 - pokaz Elbląskiego Klubu Tańca Jantar (dwa układy tańca nowoczesnego)
     godz. 11-12.30 - mecz siatkówki
     godz. 12.30-13 - występ zespołu Widelce
     godz. 13.30-15 - mecz siatkówki
     godz. 15-15.30 - konkurs i pokazy sekcji judo „Sakura”
     godz. 15.30-18.30 - mecze siatkówki
     
     hala sportowa - hol
     godz. 9.30-17: wystawa plastyczna; wystawa historyczna; kolekcjonerzy; modelarze; konkursy, gry i zabawy dla wszystkich; stoiska organizacji pozarządowych należących do Koalicji na rzecz rozwoju sportu osób niepełnosprawnych: PSOUU Koło w Elblągu, ERKON, COP, ŚDS Saperów, WTZ Saperów, Szkoła Podstawowa nr 25 i nr 23, PTTK Elbląg, Miesięcznik „Razem z Tobą” , IKS ATAK.
     Przed budynkiem hali Fundacja „Końskie Zdrowie” zapewnia pokaz koni, próbne jazdy i wiele innych atrakcji.
Elżbieta Szczesiul-Cieślak - „Razem z Tobą”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini