Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elblążanie mają dość starych partii

Elbląg, Elblążanie  mają  dość  starych partii

 Nowoczesna to alternatywa dla tego, co było wcześniej i jest do tej pory, wyborcy wybierają nas, bo mają dosyć starego układu. Jest bardzo duża grupa ludzi niezadowolonych, którzy chcieliby lepszej Polski. I to właśnie dla nich jesteśmy – mówi Łukasz Grużewski, lider elbląskich struktur Nowoczesna.

Nowoczesna zyskuje w każdym kolejnym sondażu. Na jaki wynik wyborczy Państwo liczycie?
     Łukasz Grużewski: Rosnąca tendencja daje nam prawo liczyć na wynik w okolicach 20%. Dobre sondaże wywołały zainteresowanie naszym programem nie tylko w sztabach wyborczych konkurencji, ale także w ogólnopolskich mediach. Dzięki temu dowiaduje się o nas coraz więcej osób, od kilku tygodni pojawiamy się w codziennych rozmowach elblążan jako poważna alternatywa. Z pewnością wszystkich nie przekonamy. Ale jesteśmy pewni, że elblążanie mają dość starych partii i głosowania na zasadzie mniejszego zła.
     
     Nowoczesna zaprezentowała tydzień temu swoich kandydatów w Elblągu. Kto w naszym regionie działa w lokalnych strukturach?
     Łukasz Grużewski: Przede wszystkim nie są to osoby zepsute polityką i skoczki zmieniające partie co wybory. To ludzie pracujący w swoich zawodach, odnoszący sukcesy jako przedsiębiorcy lub specjaliści, dla naszych kandydatów wejście do Sejmu nie jest sprawą życia i śmierci. Z uśmiechem obserwuje lokalnych polityków ze starych partii biegających z festynu na dożynki lub przecinających wstęgi, aby tylko mieć zdjęcie na facebooku. Dla nich porażka w polityce oznacza, że trzeba będzie w końcu pójść do normalnej pracy. Nasi kandydaci to ludzie spoza lokalnego układu.
     
     Kim w takim razie są wyborcy Nowoczesnej?
     Łukasz Grużewski: Bez większych kłopotów zebraliśmy wymaganą ilość podpisów niezbędną do rejestracji list wyborczych. Rozmawialiśmy z osobami, które jasno deklarowały: w końcu coś nowego, a nie tylko ciągle PO lub PiS. Byli to nauczyciele, seniorzy, właściciele małych najczęściej jednoosobowych firm, sporo podpisów złożyły przedstawicielki służby zdrowia, mnie szczególnie cieszy wsparcie 30-40-latków, którzy dotychczas nie chodzili na wybory, bo nie mieli na kogo głosować. Nowoczesna ma szansę zaangażować w wybory rozczarowanych i niezdecydowanych. Jak się okazało przy zbieraniu podpisów takich osób jest bardzo dużo.
     
     Na koniec zaproszenie elblążan do udziału w wyborach 25.10.
     Łukasz Grużewski: Głos na Nowoczesną nie jest głosem straconym. Jest głosem za lepszą Polską, nie za mniejszym złem jak dotychczas. Proszę o tym pamiętać w dniu wyborów.
     
     

Ogłoszenie wyborcze finansowane przez KW Nowoczesna Ryszarda Petru.

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem