Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Eurodesk w Elblągu

W Elblągu działa Eurodesk, europejski program, za pomocą którego można m.in. zasięgnąć wiedzy na temat krajów europejskich, informacji o szkoleniach, możliwości zdobywania funduszy.

Eurodesk to program europejski przeznaczony dla młodzieży i dla osób pracujących z młodzieżą: pedagogów, pracowników instytucji i organizacji młodzieżowych. Eurodesk funkcjonuje w 28 krajach. W Polsce działa w ramach struktur Programu Młodzież. Pierwsze punkty Eurodeksu w kraju powstały pod koniec 2003 r. Od maja br. powstało ich 30. Do tej grupy w maju br. dołączył również Elbląg. Siedzibą naszego Eurodesku jest Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej.
     Eurodesk jest pomocny w przypadku poszukiwania wiedzy na temat krajów europejskich, informacji o szkoleniach, możliwości zdobywania funduszy, partnerów do projektu, kontaktów z organizacjami zagranicznymi itp. Konsultanci Eurodesku udzielają informacji bezpośrednio, przez telefon lub Internet, gromadzą też dane na temat programów, organizacji i dostępnych źródeł informacji. Bazy danych są stale aktualizowane.
     
     
***

     
     W Elblągu siedziba Eurodesku znajduje się przy ulicy Czerwonego Krzyża 2 (Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej), tel./fax (055) 233-32-22. Godziny pracy Eurodesku identyczne jak RCIEiT, czyli: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 7.30 - 15.30, środa: 7.30 - 17.30.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED