Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Latawce Latawce

Euroośrodek

W Elblągu otwarty został Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego działalność będzie polegała na pomocy m.in. organizacjom pozarządowym oraz jednostkom samorządu terytorialnego w ubieganiu się o środki unijne.

Celem Regionalnego Ośrodka Szkoleniowego Europejskiego Funduszu Społecznego jest zwiększenie umiejętności 1200 warmińsko-mazurskich instytucji, organizacji, placówek, m.in. publicznych służb zatrudnienia, OHP, instytucji szkoleniowych, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego realizowania projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Pomoc ta będzie polegała na promocji, animacji oraz inspiracji przedsięwzięć. Ośrodek będzie również świadczył bezpłatnie usługi informacyjne, doradcze i szkoleniowe.
     Elbląski ROSEFS swoją pomocą obejmie dziesięć powiatów: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski grodzki ziemski, iławski, kętrzyński, lidzbarski, nowomiejski, olsztyński ziemski i grodzki, ostródzki. Od lutego do października będzie zajmować się organizacją kursów i szkoleń. Pierwsze, pn. "Europejski Fundusz Społeczny - wprowadzenie. Zasady aplikowania i realizacji projektów", odbędzie się 25 lutego w siedzibie ROSEFS przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w Elblągu. Oferta bezpłatnego szkolenia skierowana jest do członków i przedstawicieli organizacji pozarządowych, szkół i uczelni, jednostek naukowych, samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych działających w obszarze pomocy społecznej i pomocy rodzinie (MOPS, GOPS, powiatowe centra pomocy rodzinie), ośrodków doradztwa rolniczego, instytucji rynku pracy, publicznych służb zatrudnienia, instytucji szkoleniowych, OHP, organizacji związków zawodowych, stowarzyszeń pracodawców (ale nie indywidualni przedsiębiorcy) i stowarzyszeń bezrobotnych.
     Więcej informacji o działalności ROSEFS w woj. warmińsko-mazurskim można znaleźć na stronie serwisu regionalnego www.wim.ngo.pl.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia klasyczna