Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ferie radosnej twórczości

Ferie zimowe w Elblągu? Jeśli tak, to tylko w Akademii Twórczej Zabawy.

Akademia Twórczej Zabawy to miejsce, w którym zapewniamy doskonałe warunki dla dynamicznego rozwoju dziecka przez kreatywną zabawę, prowadzoną przez wykwalifikowanych pedagogów. Stymulujemy i wspieramy indywidualny rozwój każdego dziecka poprzez twórcze zajęcia prowadzone w oparciu o najskuteczniejsze metody i programy pedagogiczne. Starając się kompleksowo wspierać rozwój dzieci pomagamy rodzicom wybrać książki, zabawki oraz inne pomoce, dzięki którym dziecko może rozwijać i uczyć się poprzez zabawę.
     
     
     Ferie radosnej twórczości
to propozycja dla dzieci, które nadchodzące ferie zimowe spędzą w Elblągu. Będzie to taki wspaniały czas, w którym dzieci będą rozwijały się plastycznie, muzycznie, czyli po prostu artystycznie na wszelkie możliwe sposoby. Poza tym na uczestników ferii czekają wspaniałe niespodzianki. A to wszystko pod okiem doświadczonych pedagogów wg specjalnie opracowanego programu, dzięki któremu każda chwila będzie wykorzystana do twórczej i rozwijającej zabawy.
     
     Ferie radosnej twórczości odbędą się w dwóch terminach:
     Grupa I: 24 stycznia – 28 stycznia
     Grupa II: 31 stycznia – 4 lutego.
     Zajęcia będą odbywały się w grupach odpowiednio dobranych wiekowo w godz. 10.00 – 15.00. Istnieje możliwość dostosowania godzin, w których odbywają się zajęcia, do indywidualnych potrzeb. Zapisy prowadzimy do 17 stycznia.
     
     Twórcze popołudnia
     Ponadto Akademia Twórczej Zabawy prowadzi autorski projekt „Twórcze popołudnia” dla dzieci od 6 miesiąca do 12 roku życia. Wszystkie zajęcia odbywają się małych grupach, dzięki czemu twórcza praca odbywa się w przyjaznej atmosferze i w tempie dostosowanym do umiejętności i możliwości dzieci. Najmłodsze dzieci uczestniczą w zajęciach razem z rodzicami, dzięki czemu rodzice mają możliwość poznania nowych form aktywnego spędzania czasu z dziećmi oraz wykorzystywania poznanych zabaw w domu.
     
     Aktualnie prowadzimy zapisy na zajęcia w semestrze wiosennym: Coś z Niczego, Muzyczny Start w pisaniu i myśleniu, Twórcze zabawy z Maluszkami, Muzyczna gimnastyka buzi i języka.
     
     Twórcza pracownia

     Dzieci, które z różnych przyczyn nie rozpoczęły jeszcze szczęśliwej przygody w świecie przedszkolnym zapraszamy do naszej Twórczej Pracowni. Prowadzone zajęcia mają na celu usamodzielnienie dziecka i pokazanie mu, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami. Ćwiczenia prowadzone są w małych grupach, co umożliwia prowadzenie ich z uwzględnieniem potrzeb i umiejętności każdego malucha.
     
     W ramach Twórczej Pracowni prowadzone są zajęcia edukacyjne, gry i zabawy integracyjne, gimnastyka, zabawy ruchowe, zajęcia artystyczne (muzyka, plastyka) oraz konsultacje logopedyczne.
     
     UWAGA – Przyjmujemy zapisy do grupy 2-3-latków i 4-5-latków na semestr wiosenny.
     
     Niania na chwilę

     Natomiast gdy rodzic potrzebuje zrobić zakupy, iść do urzędu, zaplanować spotkanie ze znajomymi, a nie ma z kim zostawić swojej pociechy (również w weekendy) - może przyprowadzić swoje dziecko do "Niani na chwilę". Opiekę nad dziećmi sprawują doświadczeni pedagodzy i wychowawcy. Co więcej, rodzic sam może zdecydować, co jego dziecko będzie robiło w tym czasie.
     
     Gdy urodziny już tuż tuż...
     Jeśli Twoje dziecko jest już znudzone wszechobecnymi „kulkami”, a właśnie zbliżają się jego urodziny – nie zwlekaj – przyjdź do Akademii i zorganizuj wspaniałe, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji, przyjęcie urodzinowe. Chcemy, aby przyjęcia urodzinowe organizowane w Akademii wywoływały niezapomniane wspomnienia oraz uśmiech na buziach dzieci, dlatego oferujemy jedyną w Elblągu profesjonalną animację podczas urodzin, zabawę z klaunem lub Myszką Miki oraz niezliczoną ilość atrakcji.
     
     A gdy pomysłu na prezent brak...
...zapraszamy do naszego sklepiku, w którym znajdą Państwo zabawki stymulujące rozwój dzieci, książki, które poprzez treści dostosowane do wieku umożliwią lepsze zrozumienie otaczającego świata, książeczki, które ułatwią naukę mówienia, liczenia, a także innych niezbędnych umiejętności (jak np. korzystanie z nocniczka lub sedesu), książki i pomoce dla rodziców, pedagogów, logopedów i nauczycieli, będące pomocą i inspiracją w twórczej pracy z dziećmi.
     
     Dodatkowo oferujemy gry logopedyczne, które znacząco ułatwią pracę nad rozwojem mowy oraz doskonaleniem poprawnej wymowy w domu.
     
     A dla niezdecydowanych oferujemy bony prezentowe o wartości 30, 50 i 100 zł.
     
     Styczeń miesiącem bezpłatnych konsultacji logopedycznych
     Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy obserwują trudności w mowie u swojego dziecka i chcieliby sprawdzić czy rozwój mowy ich dziecka przebiega prawidłowo. Bezpłatne konsultacje będą prowadzone przez cały miesiąc po uprzednim telefonicznym ustaleniu dogodnego terminu.
     
     "Świadome Dziecko = Zdrowy Uśmiech"
     W bieżącym roku Akademia podjęła współpracę z jednym z elbląskich gabinetów stomatologicznych. Współpraca ma na celu oswojenie dzieci ze stomatologiem poprzez wspólnie realizowany projekt:"Świadome Dziecko = Zdrowy Uśmiech". W ramach projektu przewidziane są bezpłatne konsultacje stomatologiczne oraz spotkania - pogadanki edukacyjne na wesoło.
     Szczegółowe informacje dotyczące powyższych projektów oraz zajęć pod nr tel.: 531-541-779.
     

 


     

Akademia Twórczej Zabawy
     ul. Płk. Dąbka 64, Elbląg (obok stacji paliw BP)
     
www.tworczazabawa.pl.
     
     
------------------ Reklama ------------------
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl