Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Festiwal Młodego Odkrywcy

 
Elbląg, Festiwal Młodego Odkrywcy

Elbląskie Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Oświatowych Euro-Link zaprasza na Festiwal Młodego Odkrywcy – otwartą imprezę edukacyjną dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów, która odbędzie się 13 czerwca (czwartek) w godz. 10 - 14 w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ul. Grunwaldzkiej 135.

Ideą Festiwalu jest zwiększenie zainteresowania młodzieży naukami przyrodniczymi oraz szeroko pojęta edukacja rówieśnicza. Podczas imprezy uczestnicy będą mieli szansę samodzielnie przeprowadzić doświadczenia na 30 stacjach eksperymentalnych, zaś w rolę instruktorów wcielą się uczniowie, na co dzień biorący udział w zajęciach ZPB - wszystko pod nadzorem nauczycieli prowadzących te zajęcia.
     Ponadto, pięć stanowisk poprowadzą studenci z Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego pod kierownictwem profesora UG, dr hab. inż. Marka Kwiatkowskiego oraz dr Henryka Myszki.
     Dla najmłodszych atrakcje przygotuje Klub Młodego Odkrywcy „Tropeczki” prowadzony przez Dorotę Życzkowską ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu.
     W ubiegłym roku Stowarzyszenie we współpracy z Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Elblągu zorganizowało podobny festiwal dla uczniów elbląskich szkół podstawowych i gimnazjów (Festiwal Odkrywców). W imprezie wzięło udział ponad 1000 osób, które miały okazję zobaczyć ciekawe eksperymenty takie jak: tworzenie wulkanów w probówce, wykorzystanie energii z owoców czy doświadczenia z suchym lodem.
     Biorąc pod uwagę zainteresowanie ubiegłorocznym wydarzeniem postanowiliśmy rozszerzyć skalę tegorocznego Festiwalu Młodego Odkrywcy. W programie przewidzieliśmy jeszcze więcej niesamowitych doświadczeń, występy artystyczne (zespół Skaczące Nutki oraz grupa taneczna Mażoretki), a także postanowiliśmy zwiększyć ilość zaproszonych placówek. Festiwal rozpocznie się o godz. 10, natomiast o 12 nastąpi oficjalne otwarcie z udziałem zaproszonych gości z Uniwersytetu Gdańskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Urzędu Miasta Elbląg.
     Więcej informacji na temat Festiwalu można uzyskać na stronie www.zpb-innowacje.pl/festiwal-2013 lub pod adresem mailowym festiwal@zpb-innowacje.pl.
     
     Festiwal organizowany jest w ramach projektu „ZPB-Innowacje”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
     

     
------informacja sponsorowana-----
     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl