Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Festiwal Promocji Warmii i Mazur

O potencjale gospodarczym województwa warmińsko-mazurskiego porozmawiają specjaliści marketingu miejsc, pracownicy promocji lokalnych samorządów i dziennikarze podczas II Festiwalu Promocji Warmii i Mazur. Konferencja odbędzie się 29 i 30 marca w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu.

Uczestnicy festiwalu, zwłaszcza samorządy lokalne i jednostki organizacyjne, zajmujące się promocją regionu, spotkają się już po raz drugi, by wymienić się wiedzą i doświadczeniami z zakresu marketingu miejsc. Pierwsze spotkanie odbyło się wiosną 2011 roku w Jabłoni, w pobliżu Pisza. W rozmowach wzięli wtedy udział przedstawiciele ponad 40 samorządów lokalnych województwa.
     II Festiwal Promocji Warmii i Mazur poświęcony będzie tematyce promocji gospodarczej. W czwartek specjaliści rozmawiać będą m.in. o promocji gospodarczej warmińsko-mazurskiego, znaczeniu partnerstw w promocji regionu oraz o oddziaływaniu na klientów usług turystycznych. Tego samego dnia poznamy również zwycięzców konkursu PRO Warmia Mazury 2012 na projekty promocyjne samorządów gminnych z naszego województwa. Na piątek zaplanowane są warsztaty, dotyczące wykorzystania mediów społecznościowych w promocji miast i regionów, znaczenia systemów identyfikacji wizualnej oraz promocji gospodarczej w praktyce (szczegółowy program znajduje się w załączniku oraz na stronie www.festiwalpromocji.pl).
     Wśród ekspertów i prelegentów znaleźli się m.in. Adam Mikołajczyk - prezes zarządu Best Place - Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc, międzynarodowy ekspert marketingu terytorialnego, dr hab. nauk ekonomicznych Andrzej Buszko - prof. Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Artur Osiecki - dziennikarz ekonomiczny ,,Rzeczpospolitej”, specjalista od funduszy unijnych, Dariusz Morsztyn, Biegnący Wilk - ekolog, propagator zdrowego stylu życia, twórca położonej w najdzikszym rejonie Mazur „Republiki Ściborskiej” oraz Joanna Wolff - wicedyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
     Spotkanie w Elblągu będzie także okazją do uroczystej inauguracji działalności Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w województwie warmińsko-mazurskim. To projekt Ministerstwa Gospodarki, którego głównym celem jest ułatwienie przedsiębiorcom dostępu do kompleksowych, nieodpłatnych informacji o możliwościach inwestowania poza granicami Polski.
     W naszym województwie COIE działa w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego (więcej informacji na stronie www.coie.gov.pl, w zakładce ,,warmińsko-mazurskie”).
Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI