Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fundusze unijne dla przedsiębiorców

Spotkanie informacyjne rozpocznie się 28 kwietnia o godz. 12 w Szkole Podstawowej w Gronowie Górnym, przy ul. Szmaragdowej 5. Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się jak pozyskać dotację na nowe inwestycje w ramach Programu „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”.

Wójt Gminy Elbląg, Genowefa Kwoczek oraz Powiatowy Punkt Kontaktowy Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji w Elblągu zapraszają przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także osoby planujące założyć działalność gospodarczą na nieodpłatne spotkanie informacyjne, w trakcie którego omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne z:
     - Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Priorytet „Przedsiębiorczość”
     - Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich – „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.
     
     Program spotkania:
     12.00 – 12.15 - Powitanie i rejestracja uczestników spotkania.
     12.15 – 12.30 - Formy bezpłatnej pomocy dla lokalnych przedsiębiorstw udzielanej w ramach projektu – Regionalny System Wspierania Innowacji.
     12.30– 13.00 - Program Rozwoju Obszarów Wiejskich – Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw.
     13.00 – 13.15 – Przerwa.
     13.15 – 14.15 - Regionalny Program Operacyjny „Warmia i Mazury na lata 2007-2013” źródłem finansowanie rozwoju przedsiębiorstw.
     14.15 – 14.15 - Formy pomocy dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.
     14.45 – 15.00 - Przedstawienie oferty i zasad działania Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.
     

 


     Szczegółowych informacji dotyczących spotkań udzielają konsultanci PPK RSWI w Elblągu, Monika Dębowska oraz Jerzy Fidura pod numerem telefonu: 055 235-95-63. Istnieje również możliwość kontaktu drogą mailową: elblag_m@rswi-olsztyn.pl lub elblag_p@rswi-olsztyn.pl.
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl