Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fundusze unijne - sięgnij po kawałek tortu

 

Kiedy dziesięć lat temu Polska weszła do Unii Europejskiej nie do końca było wiadomo z czym to się je. I okazało się, że fundusze unijne są jak tort, z którego każdy może wziąć kawałek. Nie jest to jednak proste, trudna ścieżka formalna i wymagania mogą zniechęcić, ale z firmą CDK Consulting znajdziesz najlepsze rozwiązanie i poczujesz się jak pełnoprawny europejczyk.

Firma CDK Consulting od sześciu lat z powodzeniem pomaga swoim klientom pozyskiwać fundusze unijne. Doradza, szkoli i pomaga przejść przez całą tę ścieżkę zarówno przedsiębiorcom, jak i jednostkom samorządu terytorialnego, spółdzielniom mieszkaniowym, ale i organizacjom pozarządowym.
      
     Od A do Z

     Nie musisz się bać, że czegoś zapomnisz albo jakiś dokument okaże się nie tym, który akurat jest potrzebny. Nie martw się, to właśnie zadanie dla CDK Consulting. Specjaliści zatrudnieni w firmie opracują dla Ciebie kompletną dokumentację aplikacyjną, która zapewni maksymalne szanse na pozyskanie środków unijnych. Wysoka skuteczność, dokładność oraz ogromne doświadczenie sprawiają, że klienci CDK Consulting korzystają długofalowo z usług firmy.
     Firma CDK Consulting od lat z powodzeniem pozyskuje i rozlicza dotacje z różnych programów, zarówno regionalnych, jak i krajowych. Dodatkowo ściśle współpracuje z bankami oraz firmami leasingowymi, które w całym procesie realizacji projektu są niezbędne.
 
     To już ostatni dzwonek
     Co siedem lat Unia Europejska zmienia perspektywę finansowania. Ten rok rozpoczyna nowy cykl, ale nie oznacza to, że wystąpiła jakaś przerwa w ubieganiu się o dotacje. Wręcz przeciwnie, właśnie pojawiła się szansa na to, aby sięgnąć po środki z poprzedniej perspektywy. 29 stycznia zostanie ogłoszony konkurs, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury, Poddziałanie 1.1.7 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP w zakresie innowacji oraz nowych technologii.

 

 Jesteś mikro przedsiębiorcą? Masz małą albo średnią firmę? Marzysz o nowoczesnym sprzęcie albo nowej lokalizacji? Zatem nie bój się, nie zastanawiaj, weź sprawy w swoje ręce i startuj w konkursie!
 
     Za darmo? Ależ tak!

     Chciałbyś sprawdzić jakie masz szanse na dotację? Nie jesteś pewny czy Twoja firma ma szanse? Nie wiesz od czego zacząć, jak aplikować po środki unijne? Spokojnie. Możesz przyjść i zapytać €“ za darmo. Niemożliwe? Ależ nie! Specjaliści CDK Consulting doradzą Ci i pomogą wybrać najlepszy program, a potem wykonają indywidualną analizę szans na pozyskanie dotacji. Umowa o współpracy zostanie zawarta wówczas, gdy jasno zostaną określone szanse na pozyskanie środków z UE.
     Nie zwlekaj, nie czekaj, działaj od razu.
 
      

CDK Consulting
     Joanna Filip
     Monika Kowalska- Mroczek
 
     Pl. Dworcowy 3A/M
(I piętro)
     
     82-300 Elbląg
     Tel. 55 641 58 44, 55 648 46 10, 55 648 46 11
     Fax. 55 641 58 46
     www.cdk-consulting.pl
     e-mail: cdksc@wp.pl
     
     
-------------Reklama-------------
     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl