Środa 24-10-2018, imieniny Antoniego, Marcina
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Galeria Prasowa: Andrzej Minkiewicz

Rozpoczynamy nowy cykl, będą to otwarte spotkania ze znanymi dziennikarzami. Bohaterem pierwszego wieczoru w Galerii Prasowej będzie red. Andrzej Minkiewicz, elbląski dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny - już od 45 lat - zapowiada Justyna Kozłowska-Dyrla ze Światowida.

Szybkie newsy, reportaż, publicystyka, komentarze, a może sport i tematy specjalistyczne - niezależnie od dziedziny, jaką się zajmują i sposobu, w jaki piszą, dziennikarze to jedni z najlepiej poinformowanych ludzi w swoich środowiskach.
     Najlepsi? - Nie boją się zadawać trudne pytania i ponoszą odpowiedzialność za każde swoje słowo, piszą o tym, co ważne i co boli zwykłych mieszkańców, wywołują do odpowiedzi i nie boją się mieć wątpliwości.
     - Zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkań ze znanymi dziennikarzami, głównie z Elbląga - mówi Agnieszka Jarzębska, redaktor naczelny portalu eswiatowid.pl - Niektórzy są na rynku już od kilkudziesięciu lat, inni po latach pracy w mediach zajmują się czymś innym lub przeszli na emeryturę. Jednak wszyscy z pasją uprawiali swój zawód.
     Spotkanie ma odpowiedzieć na pytania: Czy dziennikarzem się bywa, czy też może nim się jest? Kim są, jak pracują, co jest dla nich ważne i co sądzą o tym wszystkim, co zobaczyli oraz o ludziach, których spotkali. Praca i zawód, jak inne, a może powołanie i misja? Co nimi kieruje: czysto zawodowe zainteresowanie, a może zwykła ludzka ciekawość? Czy w ich pracy ważny jest kodeks etyczny i zasady, a może liczy się pełna elastyczność? Jacy są ludzie, którzy tworzą fakty?
     Bohaterem pierwszego spotkania z cyklu Galeria Prasowa będzie red. Andrzej Minkiewicz, elbląski dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny - już od 45 lat.
     - Do Galerii Prasowej zapraszamy wszystkich zainteresowanych mediami, ale także tym, co dzieje się w Elblągu i regionie - mówią organizatorzy. - Szczególnie liczymy na obecność młodzieży i studentów, którzy myślą o pracy w mediach.
     Reporterzy, dziennikarze, redaktorzy. to często ludzie z literackim zacięciem, niezwykle ciekawi i barwni, którzy mają w zanadrzu interesujące historie i anegdoty.
     - Każde ze spotkań w Galerii Prasowej będzie rejestrowane, a jego telewizyjną wersja ukaże się na portalu kulturalnym eswiatowid.pl, którego wydawcą jest CKiWM Światowid - dodaje Agnieszka Jarzębska.
     Spotkanie odbędzie się we wtorek, 3 marca, w Galerii Nobilis - na II piętrze Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid w Elblągu. Początek o godz. 18. Wstęp jest wolny. Warto przyjść, posłuchać, zadać pytanie i podyskutować.
     
     Patronat medialny nad cyklem Galeria Prasowa objęli „Dziennik Elbląski” i Elbląska Gazeta Internetowa www.portEl.pl.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.