Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Gimnazjum nr 1

Dzisiaj publikujemy autoprezentację Gimnazjum nr 1 w Elblągu.

Posiadamy certyfikat „Szkoła z klasą” oraz certyfikat szkoły ekologicznej, a także: fachową kadrę pedagogiczną z najwyższymi kwalifikacjami; klasy o zwiększonej ilości godzin nauki informatyki z nowoczesną profesjonalną salą komputerową; klasy o zwiększonej ilości godzin języka angielskiego. Planujemy uruchomić koło języka niemieckiego dla kl. I.; klasy z rozszerzonym programem wychowania fizycznego (10 godz. tygodniowo) o profilu piłki ręcznej realizujących model skandynawski; cykliczne obozy sportowe zimą i latem; udział w turniejach krajowych i zagranicznych; modernizowaną bazę sportową – pełnowymiarowa hala sportowa, boiska z zapleczem; bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych (koła plastyczne, informatyczne, ekologiczne, europejskie, przedsiębiorczości); istnieje możliwość korzystania z obiadów w stołówce szkolnej.
     
     Informacja o naborze na rok szkolny 2004/05
     W roku szkolnym 2004/05 dyrekcja Gimnazjum Nr 1 w Elblągu planuje dodatkowe zajęcia dla każdej nowo tworzonej klasy pierwszej. Pragniemy, by uczniowie mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Są to następujące dodatkowe zajęcia: treningi piłki ręcznej dla klasy I A (sportowej), dodatkowa lekcja informatyki tygodniowo dla kl. I B (z podziałem na grupy), dodatkowa lekcja języka angielskiego tygodniowo (z podziałem na grupy) dla kl. I C, zajęcia koła dziennikarskiego dla kl. I D (1 godz. tygodniowo), dodatkowe zajęcia Koła Europejskiego – 1 godz. w tygodniu dla klasy I E (tzw. klasa unijna).
     Ponadto dla chętnych uczniów klas I zostanie uruchomiony nieodpłatnie kurs języka niemieckiego (2 godz. tygodniowo). Natomiast dla uczniów mających trudności w nauce proponujemy zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki.
     
     Nabór do szkoły już się rozpoczął, a zakończy się w pierwszym tygodniu lipca 2004 r. Zapraszamy chętnych do sekretariatu szkoły.
     Wykaz podręczników będzie wywieszony od dnia 1.06.2004r. przy wejściu do gimnazjum.
     Kiermasz używanych podręczników odbędzie się w dniu 22.o6.2004 r. w godz. 9.00-11.00 na korytarzu przy bibliotece szkolnej.
     
     Dane teleadresowe: Gimnazjum Nr 1, 82-300 Elbląg, ul. Rodziny Nalazków 20 (wejście od ul. Armii Ludowej), tel. (055) 235 80 44 lub 45.
     
     
     *Funkcja zamieszczania komentarzy do tego tekstu została zablokowana.
     
     
***

     
     Zobacz także: „Nasza szkoła”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem