Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Godny Naśladowania IKS Atak

 
Elbląg, Godny Naśladowania IKS Atak fot. nadesłana
Rek

Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” został laureatem XI edycji Konkursu „Godni Naśladowania” w kategorii na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego o charakterze międzynarodowym, za współpracę zagraniczną w obszarze sportu jako sposób na aktywizację i integrację osób niepełnosprawnych.

Zarząd Integracyjnego Klubu Sportowego „ATAK” został zaproszony na uroczystą Galę XI edycji Konkursu „Godni Naśladowania”, która odbyła się 10 września, godz. 17 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie. Konkurs „Godni Naśladowania” organizowany jest  przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Ideą konkursu jest promowanie najlepszych inicjatyw społecznych w regionie. Podczas tegorocznej Gali przyznane zostany nagrody w siedmiu kategoriach: na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę samorządu lokalnego województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi, na najlepiej działający podmiot dialogu społecznego i obywatelskiego województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę na rzecz osób starszych w województwie warmińsko-mazurskim, animator społeczny, na najlepszy produkt ekonomii społecznej województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego o charakterze międzynarodowym.
     Pragniemy poinformować, że Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” został laureatem w kategorii na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko – mazurskiego o charakterze międzynarodowym za współpracę zagraniczną w obszarze sportu jako sposób na aktywizację i integrację osób niepełnosprawnych.
IKS Atak
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem