Środa 18-07-2018, imieniny Szymona, Kamila
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Grażyna Kluge przejmie zadania

 
Elbląg, Grażyna Kluge przejmie zadania
Rek

Wojewoda Marian Podziewski i kierownictwo Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego pożegnało Jana Maścianicę, który 11 marca został odwołany ze stanowiska wicewojewody warmińsko-mazurskiego. Jana Maścianicę na stanowisku wicewojewody zastąpiła Grażyna Kluge.

Jan Maścianica pełnił tę funkcję od 2007 roku. W Urzędzie odpowiadał między innymi za współpracę z Kuratorium Oświaty, a także za nadzór nad rządową administracją zespoloną i spotkania z interesantami. Wicewojewoda podziękował współpracownikom za ponad sześć lat dobrej pracy, a także za wsparcie, które na co dzień otrzymywał.
     Jana Maścianicę na stanowisku wicewojewody zastąpiła Grażyna Kluge. Nowa wicewojewoda była elbląską radną, a także od września 2013 r. pracownikiem Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Wcześniej pełniła funkcję kierownika Delegatury Kuratorium Oświaty w Elblągu i wiceprezydenta Elbląga.
     Wicewojewoda Grażyna Kluge spotkała się już z wojewodą Marianem Podziewskim, a także z dyrektorami wydziałów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego.
     Jak powiedziała na konferencji prasowej – zamierza zająć się obszarami powierzonymi jej przez wojewodę. Grażyna Kluge przejmie zadania, które do tej pory realizował wicewojewoda Jan Maścianica.
     W związku z tym, że jest to połowa kadencji, a Urząd musi działać sprawnie mimo zmian, wojewoda postanowił, że powierzone zostaną mi sprawy, którymi zajmował się były wicewojewoda. To zapewni ciągłość działań Urzędu – powiedziała wicewojewoda Grażyna Kluge.
     Nowością będą przyjęcia interesantów w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu i Ełku.

Edyta Wrotek, rzecznik Prasowy Wojewody Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

karma kanarek
Fretka
karma p. falista
Karma dla papug średnich