Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Harcerskie życie w obiektywie

Do 22 lutego przesunięty został termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny pn. "Harcerskie ideały". Mogą wziąć w nim udział fotograficy amatorzy, którzy uwiecznili na kliszy harcerskie życie. Organizatorem konkursu jest Hufiec ZHP Elbląg.

Celem konkursu jest upowszechnienie harcerskiego stylu życia i wartości.
     - Poza tym, chcielibyśmy zmobilizować wszystkie osoby, które miały jakiś związek z harcerstwem, do wyszukania w albumach ciekawych zdjęć - zachęcają organizatorzy. - Mamy nadzieję, że w ten sposób przybliżymy elblążanom harcerski styl bycia, smak przygody i ciepło harcerskiej rodziny.
     Kategoriami w konkursie fotograficznym są punkty Prawa Harcerskiego, a to m.in. na słowie harcerza polegaj jak na Zawiszy, harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim, harcerz postępuje po rycersku, harcerz miłuje przyrodę i stara się ją poznać
     Na konkurs można nadsyłać zdjęcia kolorowe lub czarno-białe, w formacie od 13x18. Ilość zdjęć indywidualnych - 7 sztuk lub dwie serie po 5 sztuk. Każde zdjęcie musi być opisane imieniem i nazwiskiem autora, adresem, numerem telefonu oraz tytułem pracy lub serii. Zdjęcia należy przysyłać lub dostarczać osobiście pod adres: Komenda Hufca ZHP, ul. Mazurska 2, 82-300 Elbląg z dopiskiem "Konkurs Fotograficzny". Termin składania prac upływa 22 lutego.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Meble Terrarium
Promocja RATY 0%
AMK Szkło ozdobne 2
AMK Kuchnia 6