Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

III Złaz Mikołajkowy

Tylko do piątku 24 listopada przyjmowane będą zgłoszenia chętnych do udziału w III Złazie Mikołajkowym „Bażantarnia 2006”.

Celem trzeciego już Złazu Mikołajkowego organizowanego przez Oddział PTTK Ziemi Elbląskiej jest ukazanie piękna Wysoczyzny Elbląskiej i popularyzacja szlaków turystycznych, a także rekreacja i wypoczynek, integracja rodzinna oraz dokarmienie zwierzyny leśnej.
     Tegoroczny Złaz Mikołajkowy odbędzie się 2 grudnia na trasach jednodniowych, przebiegających po terenie elbląskiej Bażantarni. Zakończenie przewidziane jest na godz. 12 na polanie „Boisko" w Bażantarni (obok dużej wiaty).
     W złazie może wziąć w nim udział każdy chętny - zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci - spełniający odpowiednie warunki fizyczne, turyści indywidualni lub min. trzyosobowe rodziny (mama, tata i dziecko) oraz min. ośmioosobowe drużyny zgłoszone przez szkoły lub inne instytucje. Młodzież szkolna może wziąć udział w złazie wyłącznie pod opieką dorosłego, upoważnionego przez szkołę opiekuna lub nauczyciela.
     Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 24 listopada w biurze Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej, ul. Krótka 5, tel./fax 055 641 12 96. Wpisowe wynosi 5 zł.
     
     Trasy III Złazu Mikołajkowego
     
     Trasa I
     Elbląg, ul. Marymoncka - szlak żółty - Młyn „Leśne Oko" - szlak żółty - szlak niebieski - wiata „Bartek" - szlak niebieski - Muszla Koncertowa - polana „Boisko" (5 km)
     Start o godz. 9 z pętli tramwajowej przy ul. Marymonckiej w Elblągu
     
     Trasa II
     Elbląg Bażantarnia - Muszla Koncertowa - szlak niebieski - Urwisko Krystyny - Mostek Elewów - szlak czerwony - polana „Boisko" (7 km)
     Start o godz. 9 sprzed Muszli Koncertowej w Bażantarni
     
     Trasa III
     Elbląg Bażantarnia - polana „Boisko" - szlak czerwony - Mostek Elewów - szlak żółty - szlak niebieski - Muszla Koncertowa - polana „Boisko" (6 km)
     Start o godz. 9 z polany „Boisko" w Bażantarni (sprzed małej wiaty)
     
     Trasa IV
     Elbląg, ul. Saperów - ul. Saperów - ul. Podchorążych - Gęsia Góra - Góra Chrobrego - szlak żółty - szlak czerwony - polana „Boisko" (5 km)
     Start o godz. 9 z pętli tramwajowej przy ul. Saperów w Elblągu.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem