Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„INFORMACJA-WSPARCIE-PRACA”

Elbląg, „INFORMACJA-WSPARCIE-PRACA” Logo ERKON-u.

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w projekcie „INFORMACJA-WSPARCIE-PRACA”. Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe są całkowicie bezpłatne.

Proponujemy bezpłatne szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe:
     1. Kurs komputerowy - ECDL, czyli Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy. Uczestnicy kursu po zdaniu egzaminu otrzymają uznawany przez pracodawców w Unii Europejskiej certyfikat potwierdzający umiejętność obsługi komputera.
     2. Kurs kadry i płace w programie SYMFONIA.
     3. Kurs ogólne zasady księgowości komputerowej.
     4. Kurs kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym typ podnośnikowy.
     Zapewniamy wysokiej klasy kadrę dydaktyczną, materiały dydaktyczne oraz warunki nauki dostosowane do Państwa potrzeb.
     Termin: październik 2008 - czerwiec 2009. Zapraszamy wszystkie chętne, nieaktywne zawodowo osoby niepełnosprawne, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Zapraszamy mieszkańców gminy Elbląg, Pasłęk i Tolkmicko. Dodatkowo oferujemy Państwu wsparcie psychologiczne i doradczo-zawodowe, które realizowane będzie w formie warsztatów i spotkań indywidualnych. Deklaracje uczestnictwa w projekcie przyjmowane są do marca 2009 roku w siedzibie Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych.
     
     ERKON wyznaczył nowy kierunek współpracy z przedsiębiorcami. Otóż zaproponowano pracodawcom, by zgłaszali zapotrzebowanie na pracowników przeszkolonych w konkretnym kierunku. Chodzi o dostosowanie kwalifikacji osób niepełnosprawnych do rynku pracy. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie: www.pracaerkon.pl albo pod adresem mailowym: pracaerkon@wp.pl, a także telefonicznie pod numerem 055 232 69 35.
     
     KONTAKT:
     Biuro Projektu ERKON
     ul. Związku Jaszczurczego 15, 82 - 300 Elbląg
     tel. 055 232 69 35
     fax 055 232 69 35
     
     

 


     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl