Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak współdziałać w sytuacji zagrożenia wybuchem

 
Elbląg, Jak współdziałać w sytuacji zagrożenia wybuchem
fot. nadesłana
Rek

23 grudnia w jednostce Komendy Powiatowej Policji w Braniewie odbyło się spotkanie robocze mające na celu skoordynowanie działań służb mundurowych oraz urzędów państwowych po otrzymaniu informacji o podłożeniu materiałów wybuchowych lub substancji toksycznych.

Zorganizowano je w związku z fałszywymi alarmami niewpływającymi do urzędów i instytucji państwowych. Spotkanie poprowadził podinsp. Waldemar Niemczuk koordynator KWP w Olsztynie.
     W ostatnich miesiącach tego roku urzędy i instytucje państwowe wielokrotnie poprzez wiadomości e-mail otrzymywały fałszywe informacje na temat podłożonych ładunków wybuchowych oraz substancji niebezpiecznych. Wszystkie informacje były traktowane bardzo poważnie, wszczynano procedury mające na celu wyeliminowanie zagrożenia zminimalizowanie jego skutków oraz zmierzające do ustalenia sprawców. W związku z powyższym Policja wystąpiła z inicjatywą spotkania mającego na celu na celu skoordynowanie działań służb mundurowych oraz urzędów państwowych po otrzymaniu informacji o podłożeniu materiałów wybuchowych lub substancji toksycznych. Spotkanie poprowadził podinsp. Waldemara Niemczuka, koordynatora Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
     W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, Państwowej Straży Granicznej, Urzędu Skarbowego w Braniewie, Sądu Rejonowego w Braniewie, Starostwa Powiatowego w Braniewie, Urzędu Miasta w Braniewie, Urzędu Gminy w Braniewie, Urzędu Miejskiego w Pieniężnie, Urzędu Gminy w Wilczętach, Urzędu Miejskiego w Fromborku, Państwowej Stacji Epidemiologicznej w Braniewie, Państwowego Centrum Krwiodawstwa, Żandarmerii Wojskowej, Urzędu Gminy w Lelkowie, Urzędu Pocztowego w Braniewie. Łącznie przeszkolono 25 przedstawicieli ww. instytucji.
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Hosting WWW START
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini