Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Jak zmieni się Skwer Mariana Sawicza?

 
Elbląg, Jak zmieni się Skwer Mariana Sawicza? fot. AD
Rek

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Skweru Mariana Sawicza w Elblągu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko wyłożony jest do publicznego wglądu w Departamencie Urbanistyki i Architektury. Natomiast 8 maja odbędzie się dyskusja społeczna dotycząca przyjętych rozwiązań.

Z dokumentami będzie można zapoznać się od 20 kwietnia do 23 maja w Referacie Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Łączności 1, pokój 52 (wieża), w godz. od 9 do 14. Będą dostępne również na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.
     Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu odbędzie się 8 maja o godz. 17 w Sali 301 Urzędu Miejskiego w Elblągu, (ul. Łączności 1).
     Każda osoba, która nie zgada się z ustaleniami przyjętymi w projekcie planu miejscowego, może wnieść swoje uwagi. Należy je składać na piśmie do Prezydenta Miasta Elbląg z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 czerwca.
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna III
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna