Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak zrozumieć dziecko?

Elbląski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci proponuje nauczycielom, pedagogom szkolnym i wychowawcom udział w kursach kwalifikacyjnych.

Na przełomie lutego i marca TPD organizuje kursy: "Rola wychowawcy w diagnozowaniu sytuacji socjopedagogicznej dziecka" (19 lutego), "Budowanie poczucia własnej wartości" (26 lutego) oraz "Metody i techniki aktywizujące ucznia w procesie nauczania - uczenia się" (5 marca). Są jeszcze wolne miejsca.
     Kurs pn. "Rola wychowawcy w diagnozowaniu sytuacji socjopedagogicznej dziecka" skierowany jest do nauczycieli szkół podstawowych i ma na celu podniesienie umiejętności diagnozowania sytuacji dziecka - wczesna interwencja szkoły w przypadku dziecka z rodziny dysfunkcyjnej, planowanie strategii pracy z dzieckiem wymagającym działań terapeutycznych, wykorzystywanie własnej wiedzy i przekazywanej przez innych specjalistów w pracy z dzieckiem. Zajęcia prowadzić będzie Małgorzata Meisner. Kurs obejmuje 8 godzin. Opłata wynosi 55 zł od osoby.
     Kolejna propozycja to kurs pn.. "Budowanie poczucia własnej wartości". Uczestnicy zajęć warsztatowych poszerzą swą wiedzę na temat roli poczucia własnej wartości w kształtowaniu postaw wobec siebie, świata i innych ludzi oraz jak ją umiejętnie wykorzystywać w pracy wychowawczej z uczniami. Kurs obejmuje 8 godzin. Opłata wynosi 55 zł od osoby.
     Natomiast kurs pn. "Metody i techniki aktywizujące ucznia w procesie nauczania - uczenia się" to propozycja dla nauczycieli, pedagogów, wychowawców, psychologów i rodziców. Stanisława Szuksta, wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, przedstawi podstawy dotyczące nowego spojrzenia na proces uczenia się - nauczania, zapozna uczestników z technikami i metodami aktywizującymi, a także nauczy projektowania zajęć z wykorzystaniem poznanych metod. Kurs obejmuje 10 godzin. Opłata wynosi 70 zł od osoby.
     Szczegółowe informacje nt. kursów kwalifikacyjnych można uzyskać w siedzibie TPD, ul. 1 Maja 37, tel. 233-82-10, tel./fax. 235-18-18 lub na stronie internetowej tpd.elblag.com.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Jak na Towarzystwo pomagające dzieciom to niezła dniówka za szkolenie>Czy to aby jest nie jest kolejne Towarzystwo Biznesowe?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  lok(2005-02-10)
 • Wszystkie te szkolenia napędzane są przez awans zawodowy nauczycieli , którym zależy na jak największej ilości zaświadczeń o dokształcaniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2005-02-10)
 • ale nie za taka cenę - BEZ PRZESADY 10 OSOB NA SZKOLENIU RAZY 55ZL TO JEST 550ZL NAWET NIECH BEDZIE 8 GODZIN TO JEST 68,75 ZA GODZINE TO JUZ LEKKA PRZESADA A TAK JAK MOWICIE NA TAKIE SZKOLENIA PEDZA BIEDNI NAUCZYCIELE ZMUSZANI DO PRODUKCJI PAPIERKOW CZYLI BEDZIE ICH DWA RAZY TYLE JA TEZ CHCE PRZEPROWADZIC JAKIES SZKOLENIE :))))))))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2005-02-10)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Hosting WWW BIZNES
Domena funkcyjna .com.pl