Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jedno miejsce, a tak wiele możliwości

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2014-09-29
Aktualizowany 2014-09-30 07:00

„NZOZ Nasza Przychodnia” to coś więcej niż przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej - już od 1 października w tym miejscu rozpoczynają pracę prywatne gabinety specjalistyczne. Od tej pory w „Naszej Przychodni” będzie można nie tylko wykonać podstawowe badania, wyleczyć zęby, czy skorzystać z rehabilitacji, ale również zasięgnąć porad specjalistów z pięciu różnych dziedzin medycyny!

Grupa docenianych lekarzy na wyciągnięcie ręki
     Placówkę tworzą ludzie, którzy doskonale znają ludzkie ciało, a przy tym są delikatni i wiedzą, że pacjent to nie tylko kości i mięśnie, ale istota, która czuje, cierpi i potrzebuje pomocy. Właśnie tacy lekarze przyjmują w „Naszej Przychodni”. Potrafią sprawdzić co złego dzieje się w organizmie, oferują również skuteczne leczenie, zgodne z najnowszymi wytycznymi i osiągnięciami wiedzy medycznej. To wszystko w komfortowych warunkach i w wybranym przez Ciebie terminie. W ramach nowo utworzonej poradni specjalistycznej będą funkcjonować następujące gabinety:
     
     - Gabinet Kardiologiczny, w poniedziałki w godz. 15 do 18
 
     - Gabinet Neurologiczny, we wtorki w godz. 16 do 18
 
     - Gabinet Neurochirurgiczny, w środy w godz. 16 do 18
 
     - Gabinet Ortopedyczno-Urazowy, w czwartki w godz. 14 do 18
 
     - Gabinet Chirurgiczny, w piątki w godz. 15 do 18
 
     To właśnie tu będzie można skorzystać z konsultacji, leczenia ostrego i przewlekłego bólu metodami nieinwazyjnymi czy unieruchomienia. Możliwe również będzie wykonanie EKG wraz z interpretacją wyników, podanie dostawowe leków czy usunięcie szwów.
     

 

Lekarze pierwszego kontaktu w ramach świadczeń refundowanych przez NFZ
„Nasza Przychodnia” oprócz nowo otwieranej poradni specjalistycznej to przede wszystkim przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej. Rozpoznanie choroby i odpowiednia diagnoza to klucz do dalszego leczenia. "Nasza Przychodnia" zatrudnia świetnie przygotowanych lekarzy pierwszego kontaktu, którzy wytropią każdą dolegliwość i ustalą, krok po kroku, jak powinno przebiegać leczenie.
     
     Promocja dla Naszych Pacjentów!
     Dla każdego, kto w „Naszej Przychodni” zdecyduje się na wybór lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach usług refundowanych przez NFZ, przychodnia gwarantuje 10% zniżki na wszystkie świadczenia, które są realizowane odpłatnie - w tym na zabiegi rehabilitacyjne polem magnetycznym oraz na zabiegi stomatologiczne!
     Zainteresowany? Szukaj szczegółów na stronie internetowej przychodni.
     
     

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
     Nasza Przychodnia

     ul. Żeromskiego 2b
     

     Rejestracja telefoniczna odbywa się od godz. 9 do 16
     Tel: 55 233 47 55
     
     
     Godziny otwarcia:
     Od poniedziałku do piątku
     Od godz. 8 do 18

     
           

     -------Artykuł sponsorowany-------
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl