UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Jeśli źle wybierzesz zawód to...

 
Elbląg, Jeśli źle wybierzesz zawód to...

Mówiąc wprost - źle obrany kierunek edukacji i w efekcie źle dobrany zawód jest często jednym z głównych powodów przeżywania nadmiernego stresu w pracy, kłopotów finansowych, a w efekcie depresji. Można pokusić się o stwierdzenie, że źle wybrany zawód to zmarnowane życie… A na pewno marnujemy pieniądze - koszt „bezpłatnych” studiów w Polsce to nawet 20 tysięcy złotych rocznie, licząc wynajem stancji, książki, dojazdy i zwykłe utrzymanie. Gdy źle wybieramy zawód i w efekcie kierunek studiów marnujemy mnóstwo pieniędzy. Dlaczego źle wybieramy zawód?

Jakub student 2 roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim kierował się w swoim wyborze radą i przykładem rodziców, prawników w Trójmieście. Studia nie dawały mu jednak satysfakcji i postanowił skorzystać z profesjonalnego narzędzia aby określić najlepszy dla niego zawód i ewentualnie podjąć decyzję o zmianie kierunku kształcenia. W efekcie przeprowadzenia konsultacji Kompasu Kariery, podjął decyzję o zmianie szkoły.
       Postanowił, że przenosi się na Wydział Nawigacyjny na Akademii Morskiej, bo jego pasja podróży oraz naturalne predyspozycje dają mu szansę na zdobycie zawodu oficera i pływanie na statkach. Zarobki zaczynające się od 2 tysięcy euro, a sięgające 10 tysięcy euro po 2-3 latach też są bardzo atrakcyjne i dają mu szansę na godne życie w przyszłości. Rodzice dzięki zaangażowaniu ich w proces konsultacji, zgodnie stwierdzili, że to może być dobry kierunek dla syna.
      
       Co zatem zrobić aby dobrze wybrać studia i zawód?
       Jeżeli stoisz dzisiaj przed wyborem kierunku kariery, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia określającego najlepszy dla Ciebie zawód na podstawie Twojej osobowości, umiejętności, zainteresowań i wartości.
       Narzędziem takim jest Kompas Kariery , międzynarodowe rozwiązanie, z którego korzystało już ponad 250 tysięcy osób na świecie.
       Dla osoby uczącej się jest to koszt 430 złotych oraz łącznie około 3 godziny pracy i konsultacji, ale warto ponieść taką inwestycję biorąc pod uwagę realne koszty błędnie wybranej kariery i koszty ponoszone na edukację.
      
       W Elblągu jest możliwość skorzystania z konsultacji w Stowarzyszeniu CHRISTOPHOROS, wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu pod numerem telefonu 794201180 w godzinach od 8 do 21.
      
       Możesz też zostawić swój kontakt – oddzwonimy, w tym celu prosimy o uzupełnienie formularza pod linkiem
      
       WYBIERZ DOBRZE – NIE MARNUJ SWOJEGO ŻYCIA!
      
      
---------------------------reklama---------------------------------

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama