Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jest o co powalczyć!

 
Elbląg, Jest o co powalczyć! CDK dysponuje salą szkoleniową, która mieści się na starówce

Środki unijne są drogą do rozwoju i nowoczesnych technologii, które mogą pomóc firmie mocno zaznaczyć swoje miejsce na mapie przedsiębiorstw. Teraz jest ostatnia szansa na to, żeby skorzystać z funduszy, które zostały jeszcze z poprzedniej perspektywy, tym bardziej, że w nowym okresie dotacyjnym pozyskanie środków będzie trudniejsze. CDK Consulting pomoże ci przebrnąć przez wszelkie formalności i sprawi, że szanse na pozyskanie grantu staną się jak najbardziej rzeczywiste.

CDK Consulting od sześciu lat z ogromnym powodzeniem pozyskuje środki unijne. Firma doradza, szkoli, a od 2013 roku ma własną, multimedialną salę szkoleniową, która mieści się przy ul. Studziennej 30A. Pomaga również przejść przez całą ścieżkę formalności zarówno przedsiębiorcom, jak i jednostkom samorządu terytorialnego, spółdzielniom mieszkaniowym, ale i organizacjom pozarządowym.
     
     To ostatnie takie rozdanie
     Po raz ostatni został ogłoszony konkurs na dotacje dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, który opiera się jeszcze na zasadach z poprzedniej perspektywy. Ci, którzy chcieliby zmienić coś w swojej firmie za pomocą funduszy unijnych muszą się pospieszyć, bo wnioski można składać tylko do 7 listopada. Żeby mieć pewność, że to właśnie nasz wniosek wygra warto zaufać CDK Consulting, firmie która skutecznie pomaga przebrnąć przez całą procedurę, a dokładność oraz znajomość zasad i formalności sprawia, że ci, którzy zdecydują się skorzystać z pomocy firmy mają ogromne szanse na pozyskanie grantu.
     
     Ogromne szanse w ostatnim rozdaniu

  Biuro CDK mieści się na Placu Dworcowym Biuro CDK mieści się na Placu Dworcowym

Nowa perspektywa to 20 mld euro więcej dla Polski, ale i o wiele większe wymagania. Od teraz każdy, kto będzie chciał uzyskać dotację będzie musiał liczyć się z tym, że już na samym początku będzie musiał mieć doskonale przygotowane dokumenty, a w momencie aplikowania o środki projekt będzie musiał posiadać szereg załączników, które do tej pory nie były konieczne. Dodatkowo Unia stawia na innowację, badania i rozwój dlatego o wiele trudniej będzie o dofinansowanie bezzwrotne.
     
     Planuj i ufaj specjalistom
     To wszystko sprawia, że przedsiębiorcy o wiele bardziej będą musieli przygotować się do wszelkich formalności. Stąd warto zaufać CDK Consulting, firmie która od lat z powodzeniem pozyskuje i rozlicza dotacje z różnych programów, zarówno regionalnych, jak i krajowych. Dodatkowo ściśle współpracuje z bankami oraz firmami leasingowymi, jak również jednostkami naukowymi czy stowarzyszeniami technicznymi, które w całym procesie realizacji projektu są niezbędne. Jeżeli nie wiesz z jakich środków skorzystać, nie masz pojęcia ani o procedurach, ani o tym, jakie dokumenty są wymagane możesz przyjść i zapytać, za darmo. To nic nie kosztuje, bo umowa zostanie zawarta dopiero wtedy, gdy zostaną jasno określone szanse na pozyskanie środków z UE.
     
     

CDK Consulting
     Joanna Filip
     Monika Kowalska- Mroczek
     
     Pl. Dworcowy 3A/M
(I piętro)
     
     82-300 Elbląg
     Tel. 55 641 58 44, 55 648 46 10, 55 648 46 11
     Fax. 55 641 58 46
     www.cdk-consulting.pl
     e-mail: biuro@cdk-consulting.pl
     
     
--------Reklama-------
     
     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl