Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jesteś Mentorem dla swoich pracowników?

Elbląg, Jesteś Mentorem dla swoich pracowników?

Masz firmę? Możesz zostać certyfikowanym Mentorem, w Elblągu bezpłatnie! Elbląska Izba Gospodarcza rozpoczyna projekt, w którym każdy doświadczony przedsiębiorca może zostać certyfikowanym Mentorem i w przyszłości dawać wsparcie osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz swoim pracownikom.

- Gdy w 2004 roku zacząłem prowadzić swoją pierwszą firmę, bardzo często zdarzały się sytuacje, na które nie byłem po prostu przygotowany. Produkt, który był rewelacyjny, nie chciał się z jakichś powodów sprzedawać. Pracownicy - mimo że powiedziałem im, co mają robić – tak jakby nie rozumieli, co do nich należy, na domiar złego byłem bliski utraty płynności finansowej. Był to okres, kiedy bardzo potrzebowałem porozmawiać z kimś, kto mógłby mi coś doradzić, być moim mentorem. Po długich poszukiwaniach znalazłem taką osobę w Gdyni (moją byłą szefową), kilka rozmów z nią uratowało mnie przed dosłownym utopieniem firmy – mówi Krzysztof Ciuła, prezes Elbląskiej Izby Gospodarczej.
     Jeżeli prowadzisz firmę, to czy zgodzisz się z tezą , że gdy przed laty rozpoczynałeś działalność, to bardzo przydałaby Ci się rada kogoś doświadczonego? Dzisiaj we współpracy z Elbląską Izbą Gospodarczą możesz samodzielnie dawać takie wsparcie.
     Co więcej – zapraszamy Ciebie do bezpłatnego szkolenia przygotowującego do prowadzenia Mentoringu, które będzie zakończone certyfikatem. Zdobyta wiedza może się przydać w codziennej pracy, gdy będziesz chciał wdrożyć pracowników w swoje obowiązki.
     Szkolenie odbędzie się w 28 marca w Elbląskim Parku Technologicznym, liczba miejsc ograniczona – jeżeli jesteś zainteresowany zgłoś się już dzisiaj!
     Projektowi Mentor towarzyszy hasło – Razem tworzymy przyszłość Elbląga!
     
     DATA SZKOLENIA: 28.03.2015 (SOBOTA)
     GODZINY: 9.00-15.45
     MIEJSCE: ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY (MODRZEWINA)

     
     PROGRAM:
"Mentoring jako narzędzie wsparcia przedsiębiorców"
     1. Mentoring – wprowadzenie w zagadnienie
     a. Czym jest mentoring
     b. Rola i znaczenie mentora
     c. Kluczowe zadania mentora
     d. Kompetencje pozwalające budować autorytet mentora
     2. Skuteczna komunikacja w mentoringu
     a. Efektywna komunikacja werbalna i niewerbalna
     b. Aktywne słuchanie i udzielanie informacji zwrotnej (feedback)
     c. Asertywność jako zdolność realizacji swoich celów mimo nacisków otoczenia
     d. Techniki wywierania wpływu i skutecznego przekonywania do wspólnej idei
     e. Posługiwanie się językiem korzyści
     3. Rola motywacji w procesie mentoringu
     a. Wyznaczanie zadań
     b. Formułowanie celów i ustalanie prorytetów
     c. Skuteczne motywatory
     d. Rozwijanie talentów
     e. Twórcze myślenie
     4. Przykłady dobrych praktyk
     Projekty mentorskie krajowe
     Projekty mentorskie zagraniczne
     
     
     TRENER- Beata Zięba
     Socjolog, doradca zawodowy, trener biznesu i administracji, doradca MSP. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie szkoleniowe. Współpracuje jako trener, wykładowca, konsultant z wielkopolskimi uczelniami, firmami szkoleniowymi oraz instytucjami rynku pracy. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla administracji publicznej, osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz środowiska biznesowego: przedsiębiorców, pracodawców i kadry menadżerskiej. Bazując na zdobytych doświadczenia prowadzi również z sukcesami doradztwo dla mikro, małych i średnich firm m.in. w zakresie tworzenia strategii firm, budowania strategii marketingowych, budowania sieci trwałych kontaktów biznesowych, tworzenia standardów obsługi klienta, wdrażania koncepcji Flexicurity oraz w zakresie selekcji i rekrutacji pracowników.
     
     
---art. sponsorowany---
     
     
     
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl