Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jubileuszowa 15. Gala Fundacji Elbląg

 
Elbląg, Jubileuszowa 15. Gala Fundacji Elbląg
Rek

Tradycją stało się już, że coroczna Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym. Tradycją jest też część rozrywkowa, którą zapewnią znakomici elbląscy artyści. Tegoroczna uroczystość została wzbogacona także o dodatkowe elementy.

Podczas jubileuszowej Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta 15. edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki 13. edycji Konkursu Literackiego. Zapoznamy się więc z laureatami dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku. Rocznicowa Gala Fundacji Elbląg będzie także okazją do podsumowań 15-letnich działań organizacji.
     Tradycyjnie już, podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści – zarówno ci mniej, jak i bardziej znani. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Elbląska Orkiestra Kameralna oraz Jakub Grzelachowski - uczeń Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej w Elblągu.
     Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2-złotową z Bramą Targową, z których dochód wesprze cele statutowe Fundacji Elbląg.
     
     15. Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 26 października br. o godz. 17 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystości zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Elbląg (ul. Zw. Jaszczurczego 17, tel. 55 236 98 8855 236 98 88) w celu uzyskania bezpłatnych wejściówek na wydarzenie.
     
Honorowym patronem wydarzenia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.
     Patronat medialny sprawuje: Telewizja Elbląska, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl oraz Radio Olsztyn.
     
  15. Gala Fundacji Elbląg jest realizowana przy wsparciu finansowym Miasta Elbląg.
     
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem