Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kampania „Mazury Cud Natury” wyróżniona

Elbląg, Kampania „Mazury Cud Natury” wyróżniona
Rek

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego otrzymał 22 kwietnia 2010 roku podczas tegorocznej edycji konkursu „Złote Formaty” aż dwa wyróżnienia za prowadzoną działalność promocyjną w roku ubiegłym. Konkurs jest częścią Festiwalu Promocji Miast i Regionów – największego w Europie wydarzenia związanego z marketingiem miejsc.

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego otrzymał oba wyróżnienia za projekt „Mazury Cud Natury” – kampanię promocyjną Mazur w ramach światowego konkursu na 7 Nowych Cudów Natury Fundacji „New7Wonders”.
     Jako koordynator kampanii „Mazury Cud Natury”, Urząd Marszałkowski otrzymał wyróżnienie w prestiżowej kategorii „Działalność promocyjna”. Drugie wyróżnienie – nagrodę specjalną – przyznał miesięcznik „Elle”, który oprócz dyplomu przygotuje materiał promocyjny o regionie na swoich łamach.
     Do IV edycji prestiżowego konkursu marketingu miejsc została zgłoszona rekordowa liczba projektów. O laury walczyły 173 projekty z 75 miast i regionów.
     Kampania Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Mazury Cud Natury” to jedyny z 9 zgłoszonych projektów z Warmii i Mazur, który otrzymał wyróżnienia. O nagrody walczył także Olsztyn, Ełk, Elbląg i Mrągowo.
     
     - Cieszę się, że kreatywne prowadzenie kampanii „Mazury Cud Natury” wprowadziło najpierw nasz region i Polskę do grona finalistów konkursu na 7 Nowych Cudów Natury, a teraz otrzymujemy potwierdzenie, że było to działanie prowadzone w pełni profesjonalnie – mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. – Ponieważ wyniki konkursu Fundacji „New7Wonders” poznamy w listopadzie 2011 roku będziemy nadal prowadzić działania zmierzające do umocnienia marki naszego regionu w kraju i zagranicą.
     
     - Konkurs Złote Formaty to obraz stanu promocji miejsc w Polsce. Z roku na rok obserwujemy zwiększające się zainteresowanie konkursem. W tym roku otrzymaliśmy 173 zgłoszenia. Jest to bardzo budujące, ponieważ, z edycji na edycję konkurs staje się coraz trudniejszy. Pojawiają się nowe kategorie, w miejsce dotychczasowych. Zwiększają się wymagania formalne wobec nadsyłanych projektów. Wciąż podnoszone są kryteria oceny. Coraz więcej samorządów prowadzi działania promocyjne na dobrym poziomie i chcą je zaprezentować na forum publicznym. Pojawia się więcej mniejszych miast, które choć nie dysponują takimi budżetami na promocję jak duże aglomeracje, mają nieraz doskonałe pomysły. Jak się okazuje, pomysł jest nieraz ważniejszy niż fundusze. Cieszy nas również duża ilość projektów nadesłanych do najbardziej prestiżowej ale i wymagającej kategorii jaką jest Grand Prix – Całokształt Działań Promocyjnych – mówi Janusz Malinowski, Prezes Zarządu Grupy Ströer w Polsce organizującej Festiwal i konkurs.
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Zabudowa baru
AMK Kuchnia 10
Promocja RATY 0%
AMK Szkło ozdobne 8