Poniedziałek 15-10-2018, imieniny Teresy, Florentyny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Otwarcie wiaduktu z prezydentem Otwarcie wiaduktu z prezydentem

Kandydaci do sejmiku

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2006-11-11
Aktualizowany 2006-11-11 01:07

W niedzielnych wyborach samorządowych o siedem mandatów do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego ubiega się 100 kandydatów.

Województwo warmińsko-mazurskie zostało podzielone na pięć okręgów wyborczych w wyborach do sejmiku województwa. Elbląg znalazł się w okręgu nr 3, razem z naszym miastem są w nim powiaty: bartoszycki, braniewski, elbląski i lidzbarski. Do zdobycia jest tu siedem mandatów do sejmiku. Kandydatów - łącznie 100 - wystawiło w tym okręgu dziesięć komitetów wyborczych.
     Oto listy kandydatów do sejmiku.
     
     Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego (imię, nazwisko i miejsce zamieszkania)
      1. Jan Bobek, Leśniczówka Dąbrowa
      2. Bogdan Aleksiejczuk, Osieka
      3. Zdzisław Gładki, Elbląg
      4. Wiesław Tkaczuk, Kiwity
      5. Ryszard Zieliński, Pasłęk
      6. Regina Chabros-Dusza, Błudowo
      7. Jerzy Dombrowski, Elbląg
      8. Renata Kobiela, Elbląg
      9. Roman Kogut, Rychliki
      10. Bolesław Matysiewicz, Pieniężno
      11 Stanisław Michalak, Orneta
      12. Bożena Piwcewicz, Elbląg
      13. Wiesława Skarbek, Elbląg
      14. Zygmunt Kiersz, Elbląg
     
     Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
      1. Róża Silicka, Frombork
      2. Mieczysław Mongiałło, Elbląg
      3. Krzysztof Zajkowski, Elbląg
      4. Irena Tarnacka, Elbląg
      5. Krystyna Lipiejko, Bartoszyce
      6. Grzegorz Harłukowicz, Braniewo
      7. Tadeusz Bączek, Szczytno
      8. Bożena Kołakowska, Olsztyn
      9. Mateusz Fortulański, Sępopol
      10. Marta Nagórka, Pisz
      11. Zbigniew Żółtowski, Pisz
     
     Komitet Wyborczy Krajowej Partii Emerytów i Rencistów
      1. Jakub Nowakowski, Elbląg
      2. Zdzisław Górski, Olsztyn
      3. Bolesław Celka, Elbląg
      4. Zbigniew Szymczak, Olsztyn
      5. Jerzy Śnitko, Olsztyn
      6. Antoni Bajeński, Olsztyn
      7. Justyna Romak, Mingajny
     
     Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
      1. Jacek Perliński, Elbląg
      2. Bogdan Wiszowaty, Orneta
      3. Witold Łada, Elbląg
      4. Elżbieta Banasiewicz, Elbląg
      5. Zbigniew Tyszko, Lidzbark Warmiński
      6. Wojciech Zabłocki, Bartoszyce
      7. Jerzy Gadomski, Lidzbark Warmiński
      8. Stanisław Olszewski, Pisz
      9. Janusz Otręba, Pasłęk
      10. Wiesław Zieliński, Elbląg
      11. Dariusz Barton, Pogrodzie
      12. Agata Kaczyńska, Młynarska Wola
      13. Witold Darski, Bartoszyce
      14. Andrzej Stołycia, Elbląg
     
     Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
      1. Paweł Jankowski, Nowina
      2. Jan Harhaj, Lidzbark Warmiński
      3. Miron Sycz, Górowo Iławeckie
      4. Ryszard Kosobudzki, Braniewo
      5. Zbigniew Pietrzak, Ciemna Wola
      6. Hanna Gabriel, Elbląg
      7. Irena Pisula, Orneta
      8. Adam Warsza, Elbląg
      9. Piotr Przybylak, Pieniężno
      10. Katarzyna Lotkowska, Elbląg
      11. Celina Romanowska, Surowe
      12. Dariusz Pałka, Elbląg
     
     Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
      1. Henryk Horbaczewski, Elbląg
      2. Jerzy Ząbek, Elbląg
      3. Jadwiga Król, Elbląg
      4. Maciej Mysiakowski, Braniewo
      5. Janusz Gierulski, Elbląg
      6. Danuta Janczuk, Elbląg
      7. Szymon Joć , Bartoszyce
      8. Alicja Białczyk, Gronowo Górne
      9. Jan Walentynowicz, Gronowo Górne
      10. Hanna Mierzejewska, Elbląg
     
     Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
      1. Jerzy Bachar, Skitno
      2. Jan Cieślak, Pilnik
      3. Edward Bułhak, Frombork
      4. Wanda Zielenkiewicz, Elbląg
      5. Tomasz Filipowicz, Elbląg
      6. Marta Sobiesińska, Bezledy
      7. Agnieszka Jankowska, Kraszewo
      8. Anna Biłas, Marzewo
      9. Barbara Alm, Elbląg
      10. Tomasz Sałata, Sępopol
      11. Wiesław Stafiej, Kadyny
      12. Józef Pietruczuk, Elbląg
      13. Andrzej Sokołowski, Pieniężno
      14. Stanisław Aftewicz, Pasłęk
     
     Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
      1. Sławomir Jezierski, Elbląg
      2. Iwona Radej, Elbląg
      3. Krzysztof Grygo, Elbląg
      4. Krystyna Niedbalska-Konarczak, Jagodnik
      5. Irena Derewecka, Elbląg
      6. Jan Puzio, Weklice
     
     Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
      1. Michał Płaczek, Elbląg
      2. Bożena Koprowska, Giżycko
      3. Bożena Kubas, Giżycko
      4. Joanna Wojciechowska, Giżycko
      5. Janina Odojewski, Ruda
      6. Grzegorz Sadowski, Giżycko
      7. Anna Goroszkiewicz, Giżycko
     
     Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu
      1. Barbara Olechnowicz, Elbląg
      2. Marek Chmielewski, Tolkmicko
      3. Stanisław Radziszewski, Dobry
      4. Elżbieta Radecka-Szarkowska, Elbląg
      5. Stanisław Kalinowski, Gronowo Elbląskie.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
RTV + SZAFA
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna