Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kandydat do Senatu RP - Antoni Czyżyk

Elbląg, Kandydat do Senatu RP - Antoni Czyżyk

Wspólnym kandydatem do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej dwóch partii - Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości - jest Antoni Czyżyk.

Mimo iż nie należy do żadnej z tych partii, został uznany za najlepszego kandydata na stanowisko senatora. Oba ugrupowania polityczne uznały, że jego praca na rzecz regionu, a także postawa życiowa sprawiają, że będzie to najlepszy reprezentant Elbląga. Stąd hasło wyborcze towarzyszące kampanii - „człowiek porozumienia”.
     Antoni Czyżyk ma 46 lat, od 16 związany jest z Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" w Elblągu - początkowo jako instruktor tańca towarzyskiego, następnie jako zastępca dyrektora, a od 3 lat pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego CKiWM. Społecznie pełni też funkcję prezesa Stowarzyszenia „Jantar", prezesa Federacji Tańca Sportowego; jest również współzałożycielem Polskiego Związku Tańca.
     To przede wszystkim dobry menadżer, ukończył zresztą studia w zakresie prawno-menadżerskim. Stąd jego umiejętności sprawnego i racjonalnego działania, organizacji pracy i łączenia wielu funkcji oraz ciągła chęć dokonywania zmian usprawniających i doskonalących placówkę, którą kieruje. Jest koordynatorem wielu projektów kulturalnych i inwestycyjnych finansowanych z Unii Europejskiej, ale także z ministerialnych Programów Operacyjnych - zna więc zagadnienia legislacyjne i biegle porusza się w zbiurokratyzowanym świecie urzędów i instytucji państwowych. Współpracuje też z instytucjami zagranicznymi, a także z organizacjami pożytku publicznego.
     Jako senator planuje zgłosić swoją kandydaturę do Komisji Nauki, Edukacji i Sportu oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu, ponieważ przedmiotem ich działania są m.in. sprawy związane z organizacją i systemem kształcenia i wychowania, kultura fizyczna i sport, organizacja instytucji naukowych i oświatowych oraz współpraca naukowa z zagranicą, a także sprawy związane z kulturą i sztuką, rozwojem twórczości, upowszechnianiem kultury, ochroną dziedzictwa kulturalnego, współpracą kulturalną z zagranicą i organizacją instytucji kulturalnych.
     
     Publikacja sfinansowana ze środków Komitetu Wyborczego PO RP.
     
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------


     
N
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka GODŁO
Naszywka HERB ELBLĄGA
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Ręcznik z haftem