UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejny Rocznik Policji wydany

Elbląg, Kolejny Rocznik Policji wydany
fot. nadesłana

13. numer „Rocznika Elbląskiej Policji” został wydany. Egzemplarze policyjnej broszury trafią teraz do urzędów oraz placówek edukacyjnych. Coroczna publikacja ma przybliżyć mieszkańcom rok pracy elbląskiej Policji.

W roczniku znajdziemy słowo wstępne Witolda Wróblewskiego Prezydenta Miasta Elbląga oraz Macieja Romanowskiego – Starosty Elbląskiego. Kolejne strony to kalendarium wydarzeń, głośne sprawy, które realizowali w 2014 roku funkcjonariusze elbląskiej komendy, relacje z prewencyjnych spotkań z dziećmi i młodzieżą a także materiały dotyczące policyjnej współpracy międzynarodowej. Opisane są też programy prewencyjne jak chociażby walka ze zjawiskiem „dopalaczy”, a także pasje policyjnych emerytów. W roczniku nie zabrakło także miejsca na fotoreportaże. Tradycją jest także publikowanie listy awansowanych i odznaczonych policjantów.
       W 13. wydaniu „Rocznika Elbląskiej Policji” znajduje się szereg informacji praktycznych, takich jak numery telefonów i adresy do poszczególnych komórek organizacyjnych elbląskiej komendy.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama