Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Komunikacja na Święto Zmarłych

Elbląg, Komunikacja na Święto Zmarłych Cmentarz Dębica (fot. Paweł Serocki).

Od 28 października uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów a także nowe linie, które kursować będą do dwóch największych elbląskich cmentarzy. Zmiany w komunikacji obowiązywać będą do 2 listopada.

Jak co roku, w okresie święta Wszystkich Świętych zachodzą zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Uruchamiane są dodatkowe linie, zmienia się lokalizacja niektórych przystanków. Warto zapoznać się ze zmianami, by oszczędzić sobie stresów i sprawnie dojechać na wybrany cmentarz.
     Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje, że 28, 29 i 30 października (sobota, niedziela i poniedziałek) według rozkładu kursować będą autobusy na liniach nr 6 i 11. Od godz. 9 do 16.30 uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów: na linii nr 31 oraz na linii C z Al. Odrodzenia do Dębicy po trasie linii nr 11.
     Natomiast 31 października (wtorek) i 2 listopada (czwartek) według rozkładu kursować będą autobusy na liniach nr 6 i 11. Od godz. 9 do 16.30 uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów: na linii nr 27 z Al. Odrodzenia do Sienkiewicza po trasie linii nr 17, dalej ul. Bema, Łęczycką do Dębicy, na linii nr 31, na linii A z Pl. Słowiańskiego do Dębicy po trasie linii nr 6, na linii C z Al. Odrodzenia do Dębicy po trasie linii nr 11.
     1 listopada (środa) od godz. 8.30 do 17.30 do cmentarzy będą kursować autobusy na liniach: A - Pl. Słowiański - Sienkiewicza - Dębica (nowa pętla), B - ul. Sienkiewicza - Dębica (nowa pętla), C - Al. Odrodzenia - Hetmańska - Dębica (nowa pętla), nr 27 - Al. Odrodzenia - Sienkiewicza - Dębica (stara pętla), nr 40 - ul. Sienkiewicza - Dębica (stara pętla). Ponadto w godz. od 8.30 do 17.30 zwiększona zostanie częstotliwość kursowania autobusów na liniach nr 6 i 31 do starej pętli cmentarza Dębica.
     Od godz. 8.30 do 17.30 do cmentarza Dębica (stara pętla) dojeżdżać będą autobusy linii nr 7 i 9 oraz z ulicy Nowodworskiej autobusy linii nr 14.
     Autobusy linii nr 11 kursować będą do starej pętli Dębica według niedzielnych rozkładów jazdy.
     Z uwagi na duże natężenie ruchu na ul. Łęczyckiej, 1 listopada autobusy oznaczone literami A, B i C oraz autobusy przewoźników prywatnych będą dojeżdżać tylko do nowej (dolnej) pętli przy cmentarzu Dębica, natomiast autobusy oznaczone cyframi: 6, 7, 9, 11, 14, 27, 31 i 40 tylko do starej (górnej) pętli Dębica.
     Na wszystkich liniach komunikacji miejskiej obowiązują bilety komunikacji miejskiej.
     Z uwagi na wyłączenie z ruchu ul. Agrykola 1 listopada przy ul. Sienkiewicza ustawiony zostanie dodatkowy przystanek autobusowy dla linii nr 6, 8, 31 i A. Szczegółowy przebieg tras linii do cmentarzy zamieszczono w środkach komunikacji miejskiej, punktach kontroli i sprzedaży biletów. Jest on również dostępny na stronie internetowej Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu: www.zkm.elblag.com.pl.
     

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Nie ma sensu sie tłuc rano na cmentarz, bo jak zwykle będą przepełnione autobusy. Wieczorem jest chyba lużniej no i ten klimat...Warto wziąc aparat Zorkę 5 by zrobic kilka zdjęc ;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Wojt_78(2006-10-25)
 • To jest Wszystkich Świętych a nie żadne "święto zmarłych".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  litości(2006-10-28)
 • to ty tam jedziesz sie modlic za zmarlych czy sesje zdjeciowe robic ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-10-28)
 • Niestety bydło jak co roku bedzie sie pchac do autobusów, w szczegolnosci jesli to beda ostatnie autobusy...raz juz musialem wraca na piechote z Debicy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-10-30)
 • I nadobre ci to wyszło! A kanary znów wyjda na żer zebtac obfite plony, wszak niepowtarzalna okazja, beda jezdili nawet ci którzy raz w roku jezdza autobusem i zapmna skasowac bilet!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Lizar(2006-10-30)
 • Moim skromnym zdaniem, w dniu "Wszystkich świętych" ALP lub ZKM powinno wynająć od komunikacji miejskiej w Gdańsku, ok. 2 autobusy: dwuczłonowe "Ikarus". Autobusy te zabierają dwa razy więcej pasażerów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-10-30)
 • Moim skromnym zdaniem powinno zlikwidować się autobusy na Dębicę i uruchomić linię tramwajową.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-10-31)
 • a mion zdaniem alp iz zkm powinny wynajac loty czarterowe na debice
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-10-31)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Czytnik kart kryptograficznych