Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Komunikacja w dniu wyścigu

Zarząd Komunikacji Miejskiej informuje, że we wtorek 5 września - dzień zakończenia w Elblągu drugiego etapu 63. Tour de Pologne, inaczej będzie funkcjonowała komunikacja miejska. Tylko do godz. 14 komunikacja będzie działać jak zwykle, według rozkładów na dni roobcze.

Od godz. 14 do ok. 17, w związku z całkowitym zamknięciem dla ruchu ulic: Płk. Dąbka, 12 Lutego, Grota Roweckiego, Grobla św. Jerzego oraz okresowym zamknięciem ulic na trasie wjazdu peletonu na tę rundę - Łęczyckiej i Bema, nastąpią zmiany w funkcjonowaniu większości linii.
     Od godz. 14 do ok. 17 nie będą funkcjonować linie tramwajowe nr 2, 3, 4 i 5. Tramwaje linii nr 1 kursować będą od pętli Druska do pętli Obrońców Pokoju ze zwiększoną częstotliwością - co 10 minut.
     W samym czasie linie autobusowe nr 17 i 19 będą kursować bez zmian. Linie nr 6, 7, 18 i 31 nie będą funkcjonować.
     Autobusy linii nr 8 na odcinku Łódzka - Górnośląska będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Traugutta, Moniuszki, Szymanowskiego, Beniowskiego, Konopnickiej, Ogólną do al. Odrodzenia.
     Autobusy linii nr 9 na odcinku Dworzec - Hetmańska będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Armii Krajowej, Pocztową, Robotniczą, Podgórną, Wiejską do al. Odrodzenia.
     Autobusy linii nr 10 na odcinku Al. Odrodzenia - Grunwaldzka (do skrzyżowania z ul. Mickiewicza) będą jeździć bez zmian, dalej ulicami: Grunwaldzką, Rawską, Grottgera, powrót ul. Grunwadzką.
     Autobusy linii nr 11 na odcinku Nowakowo (Rubno) - al. Odrodzenia będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Wiejską, Podgórną, Robotniczą, Pocztową, Armii Krajowej, Hetmańską, Grunwaldzką, Rawską, Grottgera, powrót ul. Grunwaldzką po tej samej trasie.
     Autobusy linii nr 12 na odcinku Warszawska - Robotnicza będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Robotniczą, Węgrowską, Płk.Dąbka, Ogólną, Konopnickiej do Piłsudskiego, dalej po swojej trasie. Powrót z ul. Ogólnej ulicami: al. Odrodzenia, Wiejską, Podgórną do Robotniczej, dalej po swojej trasie.
     Autobusy linii nr 13 na odcinbku Dworzec - Grunwaldzka będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Mickiewicza, Kościuszki, Agrykola, Górnośląską, dalej po swojej trasie.
     Autobusy linii nr 14 na odcinku Nowodworska - Hetmańska będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Ar. Krajowej, Pocztową, Robotniczą, Węgrowską, Płk. Dąbka do Ogólnej. Powrót z ul. Ogólnej ulicami: Odrodzenia, Wiejską, Podgórną do Robotniczej, dalej po tej samej trasie.
     Autobusy linii nr 15 na odcinku Bielnik - Armii Krajowej będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Hetmańską, Grunwaldzką do ul. Akacjowej.
     Autobusy linii nr 16 na odcinku Ogólna - Konopnickiej będą jeździć bez zmian, dalej objazdem: Piłsudskiego, Królewiecką, Moniuszki, Górnośląską, Sienkiewicza, Mickiewicza, Grunwaldzką do Gronowa Górnego.
     Autobusy linii nr 20 na odcinku Dworzec - Królewiecka (szpital) będą kursowac po trasie linii nr 17, dalej po swojej trasie.
     Autobusy linii nr 22 na odcinku Dworzec - Grunwaldzka (do skrzyżowania z ul. Mickiewicza) będą jeździć bez zmian, dalej ulicą Grunwaldzką do ul. Pasłęckiej, dalej po swojej trasie.
     Autobusy linii nr 23: postój autobusu na Dworcu do godz. 15.50; kursy o godz. 13.50 i 14.50 z Dworca do Kamiennika i z powrotem nie będą wykonane.
     Autobusy linii nr 30 będą kursować po trasie: al. Odrodzenia, Ogólna, Fromborska, Okrężna, Królewiecka, Fromborska, Ogólna do al. Odrodzenia.
     Około godz. 17 rozpocznie się przywracanie kursów według rozkładów jazdy.
     W okresie zmian wystąpią rozbieżności kursowania pojazdów komunikacji miejskiej w stosunku do rozkładów przystankowych. Na trasach objazdów autobusy będą się zatrzymywać na wszystkich istniejących przystankach komunikacji miejskiej. Na ul. Robotniczej w pobliżu skrzyżowania z ul. Podgórną zostanie ustawiony przystanek tymczasowy dla autobusów linii nr: 9, 11, 12 i 14 jadących w kierunku ul. Ogólnej i al. Odrodzenia.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • A jak z "lekcjami"? Tak jak w tamtym roku?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  jajajajaja(2006-09-03)
 • Co z dziećmi z ulicy Dalekiej ? Jak oni wrócą do domu ze szkoły ? Czy autobus linii nr.6 będzie na Dalekiej o14 z minutami , czy po wyścigu wznowią jego kursy ? Może dzieci z ul. Dalekiej będą miały wolne w szkole ? Powracający z pracy z ul. Dalekiej i okolic pewnie będą mieć spacer poboczem pod górę jakieś 6 do 10 km . Może miasto by wyjaśniło jak wogóle dostać się na ul.Daleką ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  bufor(2006-09-04)
 • DO BUFORA: Kolarze tylko tamtedy przejadą, więc ruch będzie wstrzymany na chwilę! więc samochodem po dzieciaki wyjechać można, a jak poczekają do 17 to się też nic nie stanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-09-05)
 • Ciekaw kto odpowiada za błędni podane informacje, linia nr17 nie kursowała, tłum ludzi stał na przystanku na ul.Kościuszki i wszyscy byli przekonani,że 17 jedzie bez zmian. Czy kto odpowiada czy może tak po polsku- im wyższe stanowisko, tym odpowiedzialność mniejsza? A może chociaż jakieś przepraszam od zkm
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-09-05)
 • 17 kursuje bez zmian...? głupi żart... ZKM mówi a robi co innego... przez ulicę Bema nie mógło nic przejechać i przez bite 2-3 godziny 17stki i 8ski stały w wielkim korku wzdłuż ulicy Mickiewicza... kto wie jakie jeszcze linie JEDNAK nie kursowały choć miały... bardzo ciekawe...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Gazo(2006-09-06)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czapka z nadrukiem
POLO z HAFTEM
Naszywka HERB ELBLĄGA
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA