Sobota 23-03-2019, imieniny Pelagii, Feliksa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja dla bibliotekarzy

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu oraz Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida zapraszają do wzięcia udziału w konferencji "Wirtualny wymiar edukacyjnej działalności bibliotek", która odbędzie się 22 września (środa) w Bibliotece Elbląskiej przy ul. Świętego Ducha 3-7 w sali "U św. Ducha". Początek spotkania godz. 10.

Celem konferencji adresowanej do szerokiego grona bibliotekarzy wszystkich typów bibliotek jest prezentacja metod i narzędzi stosowanych w działalności edukacyjnej bibliotek, upowszechnianie nowatorskiej działalności edukacyjnej bibliotekarzy, promocja nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych przy realizacji działalności edukacyjnej bibliotek.
     Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wysłuchać m.in.: prof. dr hab. Bogumiły Staniów z Uniwersytetu Wrocławskiego, dr Jolanty Laskowskiej z Uniwersytetu Gdańskiego, Roberta Preusa z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Tomasza Jabłońskiego z Biblioteki Elbląskiej, Magdaleny Biernat z Fundacji Nowoczesna Polska.
     Patronat honorowy nad konferencją objęły: Sekcja Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych SBP oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Sponsorem generalnym konferencji jest Wydawnictwo INFOR.
     Udział w konferencji jest bezpłatny
     
     Program konferencji "Wirtualny wymiar edukacyjnej działalności bibliotek":
     
     9 - 10 - Rejestracja uczestników
     10 - 10:10 - Otwarcie Forum - Elżbieta Mieczkowska (Dyrektor WMBP w Elblągu), Jacek Nowiński (Dyrektor Biblioteki Elbląskiej)
     10:10 - 10:40 - Edukacyjna działalność bibliotek - prof. dr hab. Bogumiła Staniów (Uniwersytet Wrocławski)
     10:40 - 11:10 - Nowy wymiar działalności edukacyjnej - dr Jolanta Laskowska (Uniwersytet Gdański)
     11:10 - 11:40 - Interaktywna dydaktyka. Narzędzia i sposoby ich wykorzystania - Robert Preus (Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy)
     11:40 - 11:55 - InforLex Biblioteka, prezentacja sponsora - Krzysztof Bochyński (Wydawnictwo INFOR)
     11:55 - 12:20 - Przerwa
     12:20 - 12:40 - Elbląska Biblioteka Internetowa - Tomasz Jabłoński (Biblioteka Elbląska)
     12:40 - 13 - Szkolna biblioteka internetowa „Wolne Lektury” - Magdalena Biernat (Fundacja Nowoczesna Polska)
     13 - 13:15 - Bajeczny Katalog Dziecięcy MOLIK Radosław Saj (Dyrektor ds. marketingu MOL z Gdyni)
     13:15 - 13:30 - Nauczyciele bibliotekarze razem, czyli Sekcja Bibliotek Pedagogicznych i Szkolnych w działaniu - Wiesława Budrowska (Przewodnicząca Sekcji Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych SBP)
     13:30 - 13:45 - Współpraca bibliotek szkolnych i bibliotek publicznych - Maciej Kochanowicz (Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego)
     Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie
Anna Szeląg, WMBP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szkło ozdobne 2
Fronty lakierowane mdf mat różne kolory RAL
AMK Zabudowa baru
AMK Meble łazienkowe 5