Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Konkurs im. Aleksandry Gabrysiak

Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych ogłosiła I edycję Konkursu im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych. Zgłoszenia można składać do końca roku kalendarzowego.

Konkurs jest organizowany przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych, Prezydenta Elbląga, Fundację Elbląg i Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.
     Konkursem objęte są wszelkie już zrealizowane inicjatywy (projekty) elbląskich organizacji pozarządowych, na rzecz dobra wspólnego Elbląga. Ich zgłoszenia mogą dokonywać osoby fizyczne, osoby prawne, organy administracji publicznej oraz kościoły i związki wyznaniowe. Przy ocenie przedsięwzięć będą brane pod uwagę następujące kryteria: społeczne znacznie inicjatywy (projektu), innowacyjność, stabilność oraz wpływ na rozwój i konkurencyjność Elbląga, umiejętność pozyskiwania środków finansowych i pozafinansowych przez organizację z różnych źródeł oraz efektywność i przejrzystość ich wykorzystywania, umiejętność zaangażowania wolontariuszy do realizacji projektu, a także stosowanie przez organizację sposobów działania nie budzących wątpliwości etycznych. Ponadto, umiejętność podejmowania przez organizację współpracy z samorządem Elbląga, innymi organizacjami pozarządowymi i partnerami społecznymi Elbląga.
     W ramach Konkursu mogą być przyznane nagrody finansowe i honorowe oraz wyróżnienia. Nagrody pieniężne mogą być przeznaczone wyłącznie na działalność statutową organizacji.
     – Fundacja Elbląg przeznaczyła na tegoroczną nagrodę 1.000 złotych – powiedział Arkadiusz Jachimowicz szef Fundacji. - Będzie również nie znana jeszcze kwota od Prezydenta Elbląga.
     Ale uwaga: kapituła może nie przyznać nagrody finansowej, jeżeli uzna, że żadne ze zgłoszonych przedsięwzięć nie spełnia kryteriów wymaganych do przyznania nagrody.
     Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w marcu 2004 roku na konferencji plenarnej elbląskich organizacji pozarządowych.
     Zgłoszenia należy składać na formularzu zgłoszeniowym, dostępnym w siedzibie ESWIP i na stronie inernetowej www.eswip.elblag.pl. Wypełniony formularz należy dostarczyć do biura Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 do końca roku. Szczegółowe informacje można także uzyskać pod numerem telefonu 236 27 16.

ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obrazy na alupanelu
Naklejki na meble
Obrazy na alupanelu
Fototapety dziecięce