Poniedziałek 20-08-2018, imieniny Bernarda, Sobiesława
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs na wakacyjny znaczek

Poczta Polska zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na projekt znaczka do serii "Moje wymarzone wakacje". Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Polega na wykonaniu projektu znaczka pocztowego o tematyce wakacyjnej. Jak mówi regulamin - praca, maksymalnie formatu A3, może być wykonana techniką dowolną. Powinna jednak uwzględniać napisy: "Moje wymarzone wakacje", "Polska" oraz nominał np. "1,10 zł".
     Projekty należy nadsyłać na adres Centralnego Zarządu Poczty Polskiej Biura Usług Pocztowych - Pl. Małachowskiego 2, 00-940 Warszawa w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Konkurs". Do projektu należy załączyć oświadczenie rodziców bądź opiekunów prawnych dziecka o następującej treści: "Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie nagrodzonej w konkursie 'moje wymarzone wakacje' pracy mojego dziecka ....... imię i nazwisko .......... na znaczkach pocztowych oraz wydawnictwach marketingowo - reklamowych”. Projekty bez oświadczeń nie będą brały udziału w konkursie.
     Termin nadsyłania prac upływa 28 lutego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później niż 14 marca, a poprzedzone będzie głosowaniem na posiedzeniu Zespołu Opiniodawczego ds. Oceny projektów Znaczków Pocztowych działającego przy Dyrektorze Generalnym Poczty Polskiej.
     Warto wziąć udział w tym konkursie, gdyż na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody: deska surfingowa, cyfrowy aparat fotograficzny, rower górski, namiot. Ponadto nagrodzone prace zostaną opublikowane w serii 4 znaczków pocztowych emisji "Moje wymarzone wakacje".

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini