Piątek 26-04-2019, imieniny Marzeny, Marii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje społeczne EOF

Elbląg, Konsultacje społeczne EOF

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu: Strategia rozwoju Elbląskiego Obszaru Funkcjonalnego/ Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych opracowywanego w ramach projektu: „Przygotowanie dokumentów strategicznych dla Elbląskiego Obszaru Funkcjonalnego”.

Konsultacje prowadzone są w okresie od 22 maja do 5 czerwca 2015 roku.
     Opinie i uwagi można zgłaszać na formularzu konsultacji społecznych, który wraz z projektem dokumentu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego: http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/37028 lub w Departamencie Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, przy ul. Łączności 1 (budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pokój nr 6).
     Wypełniony formularz konsultacyjny można przekazać:
     - drogą elektroniczną na adres joanna.marchlewska@umelblag.pl
     
- drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg,
     - osobiście pod powyższym adresem.
     Bez rozpatrzenia pozostaną opinie i uwagi:
     - z datą wpływu po dniu 5 czerwca br.,
     - przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym (za wyjątkiem uwag zgłoszonych podczas spotkań informacyjnych).
     Ponadto w ramach konsultacji społecznych dokumentu odbędą się dwa otwarte spotkania z mieszkańcami w Elblągu i w Braniewie:
     - w Braniewie – 8 czerwca br. o godz. 16 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Braniewa ul. Katedralnej 9,
     - w Elblągu – 9 czerwca br. o godz. 16 w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25, w sali konferencyjnej A na poziomie: -1.
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl