UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje społeczne w sprawie Dąbrowy

 
Elbląg, Konsultacje społeczne w sprawie Dąbrowy
fot. AD

Przypominamy, że we wtorek 2 sierpnia o godz. 17 w Urzędzie Miejskim w Elblągu, w sali nr 301 odbędzie się dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany planu osiedla Dąbrowa cz. II.

W Urzędzie Miejskim do publicznego wglądu wyłożony został projekty zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczący Osiedla Dąbrowa cz. II.
     Wszystkie osoby zainteresowane tym planem wraz z prognozą oddziaływania na środowisko (obszar obejmujący północną część osiedla Dąbrowa położony jest po obu stronach ul. Królewieckiej) mogą do 17 sierpnia zapoznać się z dokumentem. Plan dostępny jest w siedzibie Referatu Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu (pokój 52 - wieża), w godz. od 7.30 do 15.30 oraz na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.
     Uwagi do zmiany planu można składać na piśmie do prezydenta Elbląga z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 17 września 2011 r.
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama