Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Krystyna Szostak nie żyje

Elbląg, Krystyna Szostak nie żyje Fot. A. Jarzębska

Wczoraj wieczorem w szpitalu w Sanoku zmarła Krystyna Szostak, elbląska nauczycielka, wieloletni dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.

Krystyna Szostak uczyła plastyki w elbląskich liceach – I i II Liceum Ogólnokształcącym. Dyrektorem W-MODN w Elblągu (wcześniej WOM) była w latach 1991-2007. Po przejściu na emeryturę przeprowadziła się w Bieszczady.
     Ostatni raz była w Elblągu w październiku ubiegłego roku – wystawa jej „bieszczadzkich” obrazów uświetniła jubileusz 20-lecia W-MODN.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • A jednak miał rację ks. Twardowski mówiąc:"spieszcie sie kochać ludzi-tak szybko odchodzą"!!!Byłaś cudowna jako dyrektorka, człowiek i NAUCZYCIELKA!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  były współpracownik(2010-03-26)
 • ['] W mojej pamięci pozostanie miłą i kulturalną osobą z artystyczną duszą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Ela Cieślak(2010-03-26)
 • Wspaniały człowiek kochający ludzi i młodzież. .. krystyna Szostak jest i bedzie osobą nieśmiertleną poprzez swoją miłość do sztuki, bo jej obrazy są nieśmiertelne. .. . .. "każdy portret malowany z przejęciem jest portretem artysty, nie zaś modela. Model jest tylko pobudką, okazją. Nie jego, ale raczej siebie samego malarz ujawnia na płótnie. .. " Oscar Wilde — Portret Doriana Graya
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Edyta Jaźwiec z domu Nadolnik(2010-03-26)
 • (*)(*)(*)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-26)
 • Pozostają dla nas Jej obrazy, maki, krajobrazy takie ciepłe dla ludzi. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  bez(2010-03-26)
 • Dopiero teraz się dowiedziałem o tym. Jeszcze mi się ręce trzęsą. Nie mogę w to uwierzyć. [*]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  dawny_znajomy(2010-03-26)
 • Niezwykła kobieta artystka. .. Dzięki niej na nowo mogłam odkryć świat dziecięcej pasji jaką było malowanie. .. Dzięki niej namalowałam trzy pierwsze własne obrazy olejne. .. Umiała czytać co komu w duszy gra. .. Potrafiła uczyć tych starszych i miała niezwykłą cierpliwość dla najmłodszych. .. Dzięki niej moja nowa paleta jeszcze nie raz odżyje. Dziękuję Pani Krysiu! [*]
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Iza Sałamacha(2010-03-26)
 • Odszedł wspaniały człowiek, kochana pani dyrektor, która o swoich konsultantach zawsze mówiła MOI KOCHANI. Wierzę, że Jej piękne drewniane anioły przeniosły Ją do świata w palecie ukochanych kolorów, tak by mogła dalej malować, tyle że już nie dla nas. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Mariola Ch-M(2010-03-26)
 • Pani Krystyna była wspaniałą, przesympatyczną kobietą, była. .. pozostał po Niej smutek, żal, wspomnienia i ciepłe obrazy Jej autorstwa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  B.Ś.(2010-03-26)
 • Wyrazy szacunku, żalu i smutku zmarłej Krystynie Szostak. Wspaniałej kobiecie, matce chrzestnej sztandaru wojskowego 16 Żuławskiego Batalionu Remontowego w Elblągu przesyłają koledzy, przyjaciele i żołnierze 16 Batalionu Remontowego w Elblągu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Żołnierze, koledzy i przyjacie(2010-03-26)
 • powinniście trzymać tę informację na piewszej stronie do dnia pogrzebu. mówię poważnie. to nie kronika policyjna, czy zapowiedź filmu. ludzie dowiadują sie na bieżąco. pogrzeb pani Krysi będzie wielkim wydarzeniem. nadajcie tej informacji priorytet.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  pozdrawiam.serdecznie(2010-03-26)
 • Krysia była wyjątkowym człowiekiem. .. .z wrażliwą osobowością. .. empatią. .. szacunkiem do drugiego człowieka. .. spontaniczna. .. życzliwa. .. będąc dyrektorem ODN swoją otwartością. .zaufaniem inspirowała. .. i pozytywnie motywowała do działan zawodowych. .. .Iwona
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  id(2010-03-26)