Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Let's dance together! w Warszawie

 
Elbląg, Let's dance together! w Warszawie Częścią projektu „Let's dance together!” był Festiwal Tańca Baltic Cup, fot. MS (arch. portEl.pl)
Rek

CSE „Światowid” zostało zaproszone do Warszawy na spotkanie informacyjne na temat programu Erasmus+ Sport. - Cieszy nas bardzo, że zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania naszego projektu „Let's dance together!” - mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur.

Wydarzenie organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji - Narodową Agencję programu Erasmus+ odbędzie się w piątek, 23 października w Warszawie. Podczas spotkania zostaną przedstawione zasady składania i oceny wniosków akcji centralnej Erasmus+ Sport w 2016 roku, a polscy koordynatorzy projektów sportowych podzielą się swoimi doświadczeniami. Przedstawione zostaną polskie sukcesy w programie, natomiast podczas dyskusji zaprezentowane zostaną doświadczenia nt. strategii wnioskowania do akcji centralnej Erasmus+ Sport.
     - Cieszy nas bardzo, że zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania naszego projektu „Let's dance together!”, to dla nas duże wyróżnienie, które pokazuje, że także w Elblągu można coś z sukcesem zorganizować – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, autorka i koordynatorka projektu. – W ubiegłym roku braliśmy udział w szkoleniu na temat aplikowania o środki europejskie; wówczas podkreślano, że nie będzie to łatwe, a dziś bierzemy udział w części prezentującej projekty centralne realizowane przez polskie instytucje, pokazując jak zorganizowaliśmy niekomercyjne europejskie wydarzenie sportowe.
     Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych projektami programu Erasmus+ Sport – m.in. do przedstawicieli jednostek publicznych odpowiedzialnych za edukację na poziomie lokalnym i regionalnym, przedstawicieli instytucji szkolnictwa wyższego, przedstawicieli instytucji i organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji i sportu.

Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II