Piątek 19-04-2019, imieniny Leona, Adolfa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lokalny program rewitalizacji Elbląga 2020+. Konsultacje

 
Elbląg, Lokalny program rewitalizacji Elbląga 2020+. Konsultacje

Prace nad „Lokalnym programem rewitalizacji Elbląga 2020+” dobiegają końca. 18 czerwca o godz. 17 w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25, w sali konferencyjnej na poziomie -1 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne, którego tematem będą zgłoszone propozycje projektów rewitalizacyjnych.

Do tej pory przygotowano analizę ex-post dotychczas obowiązującego programu „Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Elbląga na lata 2007-2020” wraz z diagnozą obecnej sytuacji rewitalizacyjnej miasta. Dokonano wyboru obszarów, względem których powinny zostać podjęte działania rewitalizacyjne oraz przeprowadzono na nich konsultacje społeczne celem pogłębienia diagnozy i identyfikacji rzeczywistych potrzeb mieszkańców. Wreszcie opracowano założenia nowego programu.
     Z wszystkimi dotychczas opracowanymi materiałami można zapoznać się na stronie: http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/37193
     Obecnie przygotowywany jest projekt całego dokumentu „Lokalny program rewitalizacji Elbląga 2020+”, w który będą wpisane projekty rewitalizacyjne, które Gmina Miasto Elbląg, jak również inne podmioty (m.in. organizacje pozarządowe, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe) z obszaru miasta, będą chciały realizować w najbliższych latach. Projekty te mają się przyczynić kompleksowo do poprawy sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej na obszarach wyznaczonych do rewitalizacji. W związku ze zmianą podejścia do rewitalizacji, jako takiej, działania infrastrukturalne powinny być połączone z działaniami społecznymi i z nich wynikać. Wpisanie projektu do lokalnego programu rewitalizacji umożliwi (przy spełnieniu pozostałych wymagań przewidzianych przez Instytucję Zarządzającą) ubieganie się o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury.
     W celu identyfikacji jak największej liczby interesariuszy Urząd Miejski zachęca do zgłaszania własnych propozycji projektów do wpisania do „Lokalnego programu rewitalizacji Elbląga 2020+”. Można tego dokonać przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/37193
     Jednocześnie informujemy, że 18 czerwca o godz. 17.00 w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu, przy ul. Stary Rynek 25, w sali konferencyjnej na poziomie -1 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne, którego tematem będą zgłoszone propozycje projektów rewitalizacyjnych.
     
     
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne Henko
Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE
Okulary korekcyjne BMW