UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Lubię Roberta Biedronia (opinia)

 
Elbląg, Zdjęcie pochodzi z fan page'a Marii Kasprzyckiej na Facebooku
Zdjęcie pochodzi z fan page'a Marii Kasprzyckiej na Facebooku

Lubię Roberta Biedronia. Cenię jego szczerość, otwartość i odwagę. Dlatego z dużą nadzieją czekałam na jego ruch polityczny i z ciekawością uczestniczyłam w konwencji w Warszawie.

Pewne rozczarowania programowe kładę na karb konieczności zaznaczenia wyrazistości nowego ugrupowania i wierzę, że życie urealni ten program. I będzie to długie polityczne życie, bowiem Wiosna Biedronia jest dzisiaj na scenie politycznej niezwykle potrzebna.
       Należę go dużego grona osób, które ponownie rozczarowała Platforma Obywatelska. Bo nie akceptować działań PIS, nie oznacza wcale kochać PO. Mam świadomość, że po czterech latach destabilizacji struktur państwowych, trzeba będzie zabrać się do ich naprawy w wielu aspektach, niestety takiej woli w PO nie widzę. Wystarczy przyjrzeć się poczynaniom PO w elbląskim samorządzie, gdzie koalicja z KWW Witolda Wróblewskiego nie polega na współodpowiedzialności za miasto, tylko na uczestnictwie w łupach. Prezydent nie zyskał konstruktywnego partnera, tylko grupkę klakierów działających w interesie swoim i swojej organizacji, a nie mieszkańców.
       U Biedronia jest świeżość, wola zmian i pracy na rzecz społeczeństwa, jest też profesjonalizm. Niebywałe, jak bardzo jest dzisiaj potrzebny. Obecna scena polityczna uległa głębokiej deprawacji. Partie polityczne działają tylko na rzecz swoich członków, a i to nie wszystkich (jak elbląskie SLD). Nie wiem, dlaczego mielibyśmy dalej na to pokornie przyzwalać.
       Na warszawskiej konwencji czuło się ten rodzaj buntu, który mi przywodzi na pamięć lata osiemdziesiąte. Ludzie, którzy w niej uczestniczyli, oczekują zmiany. Nie tylko odsunięcia PIS od władzy, ale generalnie jakościowej metamorfozy polskiej polityki. Nie chcą już tylko antypisowskiej retoryki i nie chcą utrwalonych, kolesiowskich układów. Nie chcą kosmetyki, chcą rewolucji. Jeżeli znajdą ujście dla swoich oczekiwań w Wiośnie, to dobrze. Jeśli nie, niebawem wyjdą na ulice. Dlatego zgadzam się z red. Jackiem Żakowskim – Wiosna musi do wyborów iść samodzielnie. Bez względu na to, czy to się PO podoba, czy nie. Nie może, jak Nowoczesna, stać się skonsumowaną przystawką PO. Dzisiaj tylko ona może zakończyć tą haniebną wojnę polityczną i wejść pomiędzy obie strony. Jak ten gajowy, który w końcu poszedł do lasu i wygonił wszystkich partyzantów.
       I jeśli nawet z niepokojem przyjmuję skrajną lewicowość programu Wiosny, czekam na jej rychłe nadejście również w Elblągu. Wiem, że w naszym mieście niemało jest ludzi, którzy chcą pracować na rzecz miasta i kraju, kompetentnych, uczciwych, życzliwych, odważnych i zaangażowanych. Mam nadzieję, że Wiosna ich obudzi.
      
Maria Kasprzycka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • A ja lubie Urbana choc wiem z jakiej partii sie wywodzi bo ma takie samo poczucie humoru co Biedron.Jeden i drugi to klaun wiec sie posmieje bo smiech to zdrowie.Milego dnia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  107 22
  (2019-02-12)
 • To prawda,popieram,Biedroń to cwaniak i błazen.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  75 24
  Marek elblaski(2019-02-12)
 • Ale Biedron to przystawka PO, aby tylko dostac się sejmu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  85 24
  denia(2019-02-12)
 • Obecna PIS i poprzednia PO arogancka władza spaliła we mnie nadzieję. PIS i PO to to samo, tylko bajeczka inna. W ogóle jakiś polityk może być uczciwy. Ostatni raz uwierzyłem oszustowi Kukizowi (okazał się przystawką PIS). Według mnie każdy polityk to oszust i tyle. Politykom chodzi o miejsce w wyborach i kasę państwową, nic więcej! Podczas kampanii obiecują cuda ludziom, potem olewają! Zacznę głosować, jak wprowadzona zostanie surowa odpowiedzialność karna za obietnice wyborcze! Politycy, kradniecie jak złodzieje nasze nadzieje!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  34 35
  wybo-rca(2019-02-12)
 • Następny fioletowy bajkoklepca po paklikocie i Petru.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  110 16
  Jon(2019-02-12)
 • Pani dyrektor Mueum znalazla sobie nowe zajecie, a instytucja pomimo remontu bez pomyslu na przyszłość .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  72 9
  (2019-02-12)
 • @denia - Czym "Wiosna" różni się od PIS, czy PO, SLD i innych. NICZYM. POLITYCY=Banda błaznów i obłudnych cwaniaków liczących, że się załapią i ustawią finansowo do końca życia!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  27 8
  (2019-02-12)
 • Biedroñ poplynie z falą i zatopi to towarzystwo opasłych typów z myśleniem prehistorycznym, pogoni PIS, liżących tyłki PO i tych chlopków roztropków z PSL i rozgoni klikę stołków, układów i prania szmalu dla swoich!trochę tego smrodu trzeba przewietrzyć! Bo trąca fekaliami!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  14 45
  (2019-02-12)
 • Cenię Marię za odwagę, tylko szkoda jej dla Biedronia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19 32
  odważnie(2019-02-12)
 • @wybo-rca - PIS i PO to to samo - Czyżby??? Myślę, że za PiS społeczeństwo dużo zyskało w szczególności rodziny z dziećmi i nie tylko, a za PO co zyskało społeczeństwo??? Odpowiedz sobie na pytanie, to może dojdziesz do innych stwierdzeń.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  26 30
  niecierpiębaranów(2019-02-12)
 • Ruch czy partia Biedronia =Palikot i Nowoczesna, czyli partia sezonowa. Nie wiem jakim trzeba być głupcem, żeby głosować na partię Wiosna, no chyba, że ktoś urodził się Zimą !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  52 16
  (2019-02-12)
 • @niecierpiębaranów - Za PO zyskały Banki, a za PIS, Torunski guru naszą kasę ciagnie. Ja płacę od nowego roku większy ZUS, wiec bajek o społeczeństwie i uczciwości PISu mi nie wciskaj. (no chyba, że naiwniaków od 500+) PIS i PO to to samo, tylko bajeczka inna!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  23 23
  wybo-rca(2019-02-12)
Reklama