Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Mały Matejko”

Elbląg, „Mały Matejko”

Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza dzieci z elbląskich przedszkoli do udziału w konkursie plastycznym pt. „Mały Matejko”. Tematem prac jest historia Polski - od założenia państwa do czasów współczesnych - oraz symbole narodowe.

Wernisaż prac oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w poniedziałek, 30 kwietnia podczas interaktywnej lekcji dla podopiecznych elbląskich placówek przedszkolnych. Na zajęciach pt. „Kto Ty jesteś?”, poświęconej symbolom narodowym, dzieci będą mogły dowiedzieć się m.in. dlaczego polska flaga jest biało-czerwona? Skąd na godle wziął się orzeł, czy jak należy się zachować kiedy usłyszmy Hymn Polski?
     Pokonkursowa wystawa prac będzie trwała od 30 kwietnia do 11 maja, a będzie można ją podziwiać w holu głównym CSE Światowid.
     
     Regulamin konkursu:
     
1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3- 6 lat
     2. Technika: dowolna (rysunek, pastele, farby, wyklejanki, wydzieranki, techniki łączone, itp.)
     3. Format: płaskie, A4
     4. Kryteria oceny:
     - pomysłowość i nawiązanie do tematyki
     - walory estetyczne
     5. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do 25 kwietnia 2012 roku do siedziby organizatora pod adres:
     Centrum Spotkań Europejskich Światowid
     Plac Jagiellończyka 1
     82 -300 Elbląg
     Pok. 28
     6.Wernisaż prac i ogłoszenie wyników będą miały miejsce podczas interaktywnej lekcji pt. „Kto Ty jesteś?” poświęconej symbolom narodowym, która odbędzie się w poniedziałek, 30 kwietnia o godzinie 10.
     7. Prace oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez organizatora, w składzie: Ewa Bednarska – Siwilewicz, artysta plastyk, instruktor plastyki w CSE Światowid; Marlena Szwemińska, pedagog, konsultant WMOD, Edyta Jasiukiewicz, historyk, rzecznik prasowy CSE Światowid.
     8. Przewidziane są trzy nagrody główne i trzy wyróżnienia.
     9. Każda praca powinna zawierać podpis uczestnika: imię, nazwisko i wiek uczestnika oraz dane placówki.
     10. Organizator nie odpowiada za zniszczenia powstałe w czasie transportu, dlatego prosimy o właściwe zabezpieczenie prac i przemyślany dobór techniki.
     11. Nadesłanych prac nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania ich w celu promocji konkursu.
     12. Nadesłanie prac na konkurs oznacza akceptację regulaminu i jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów niniejszego konkursu.
     
     Szczegółowych informacji udziela:
     Zuzanna Gajewska, organizator konkursu Wirtualne Centrum Kultury eswiatowid.pl
     55 611 20 70
     zuzanna.gajewska@swiatowid.elblag.pl
     
Zuzanna Gajewska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Czapka z nadrukiem
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Polar z haftem