Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Masz pomysł na promocję regionu?

Urząd Marszałkowski czeka na propozycje. Najciekawsze projekty promujące region mogą liczyć na finansowe wsparcie samorządu województwa warmińsko-mazurskiego. Termin zgłaszania ofert mija 30 marca.

O dofinansowanie przedsięwzięcia mogą ubiegać się organizacje non-profit, organizacje pozarządowe, organizacje pożytku publicznego, placówki naukowo-oświatowe, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje państwowe, osoby fizyczne i prawne oraz inne podmioty zewnętrzne. Realizacja musi rozpocząć się i zakończyć w 2012 roku.
     Na wsparcie mogą liczyć zwłaszcza inicjatywy nawiązujące do zawodów sportowych Warmia Mazury Senior Games 2012. Promocja ma zachęcać osoby z Polski i zagranicy do udziału w imprezie, upowszechniać kulturę fizyczną i sport oraz zapraszać do uprawiania różnych dyscyplin sportowych przez pokolenie +50. Dokładny opis projektu „Warmia Mazury Senior Games 2012” znajduje się na stronie www.seniorgames2012.org.
     Kwota wsparcia może wynieść maksymalnie 15 tys. zł brutto, przy czym kwota wnioskowanego dofinansowania nie może przekraczać 70 procent kosztów całego projektu. Środki pochodzą z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego.
     Wnioski przyjmowane są pocztą elektroniczną (biuropromocji@warmia.mazury.pl), można je też złożyć osobiście w sekretariacie w Departamentu Koordynacji Promocji (ul. E. Plater 1, pokój 142) – o zachowaniu terminu decyduje data wpływu wniosku.
     Uwaga – w tym roku będzie to jedyny nabór wniosków o dofinansowanie działań promocyjnych, organizowany przez Departament Koordynacji Promocji.
     Regulamin i wnioski do pobrania na stronie www.warmia.mazury.pl (zakładka Promocja regionu).
Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI