Czwartek 15-11-2018, imieniny Alberta, Leopolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Remont McDonald's Remont McDonald's

Miasto nadal bez sekretarza

 
Elbląg, Miasto nadal bez sekretarza fot. AD
Rek

Ogłoszony w lutym konkurs na stanowisko sekretarza miasta nie został rozstrzygnięty. Zgłosiły się cztery osoby, z jedną przeprowadzono rozmowę kwalifikacyjną, jednak nie zapadła decyzja o jej zatrudnieniu. Decyzja w sprawie ogłoszenia kolejnego konkursu podjęta zostanie przez prezydenta Elbląga.

Pracujący wcześniej na stanowisku sekretarza miasta Jarosław Lango został w grudniu ub. r. przeniesiony do Zarządu Budynków Komunalnych. Został tam Kierownikiem Działu Windykacyjno-Czynszowego. Nowy sekretarz miasta miał zostać wyłoniony w konkursie, który prezydent Elbląga ogłosił w lutym 2012 r. Postawiono bardzo wysokie wymagania. Idealny kandydat ma mieć, m.in. wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku prawo lub administracja, co najmniej 6-letni staż pracy na stanowiskach urzędniczych (w tym co najmniej 4-letni na stanowiskach kierowniczych w jednostkach administracji samorządowej). Dodatkowo wymagana jest znajomość realizacji projektów dofinansowywanych ze środków zewnętrznych oraz systemu zarządzania jakością ISO 9001. Oferty można było składać do 20 lutego.
     5 marca na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu umieszczona została informacja o tym, że nie wybrano kandydata na stanowisko sekretarza.
     - Do konkursu wpłynęły dokumenty od czterech osób – informuje Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu. - Jedna osoba spełniała wymagania formalne i z tą osobą przeprowadzono rozmowę.
     - Złożenie dokumentów i spełnienie wymogów formalnych nie decyduje automatycznie o wyborze – zaznacza. - Z każdym, kto spełnia wymagania formalne przeprowadzane są indywidualne rozmowy, podczas których sprawdza się bezpośrednio predyspozycje, doświadczenie, umiejętności danego kandydata. Tak więc spełnienie wymagań formalnych i pozytywna ocena rozmowy kwalifikacyjnej decydują o podjęciu decyzji co do wyboru bądź nie – danego kandydata.
     W tym przypadku decyzji o zatrudnieniu nie podjęto. Kiedy więc kolejny konkurs na stanowisko miejskiego sekretarza?
     - Decyzja w sprawie ogłoszenia kolejnego konkursu podjęta zostanie przez prezydenta Elbląga – zapowiada Łukasz Mierzejewski.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem