Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Ministudia za darmo

- Dzięki unijnym pieniądzom pomożemy bezrobotnym młodym ludziom - proponuje Wyższa Szkoła im. Bogdana Jańskiego.

Uczelnia otrzymała grant z unijnego funduszu Phare oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i dzięki temu rozpoczyna zapisy na kilkumiesięczny, bezpłatny cykl szkoleń, wykładów, kursów i warsztatów. Mogą w nich wziąć udział bezrobotni, którzy nie ukończyli 27 roku życia.
     - Zajęcia z różnych dziedzin mają ich zachęcić do aktywności na rynku pracy i działalności na własny rachunek - wyjaśnia Bogdan Statkiewcz z zamiejscowego wydziału uczelni w Elblągu.
     Co ciekawe, w odróżnieniu od innych propozycji dla bezrobotnych, uczelnia proponuje jednak nie tylko spotkania z psychologiem czy doradcą zawodowym, ale także bezpłatne wykłady z zakresu oferowanych przez uczelnię studiów wyższych.
     - Będą to m.in.: zajęcia na temat zarządzania projektami finansowanymi przez Unię Europejską, zarządzania i administrowania nieruchomościami, ale także nauka języków obcych i obsługi komputera - mówi Bogdan Statkiewcz.
     Elbląski oddział Wyższej Szkoły imienia Jańskiego przyjmie na kursy 30 osób, a oddziały tej uczelni w Łomży, Chełmie i w Warszawie – kolejne 170. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje znaleźć można w Centrum Promocji Kadr przy ul. Stoczniowej w Elblągu.
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czapka z nadrukiem
Naszywka GODŁO
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Polar z haftem